Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry składa hołd pracy księżnej Diany przed 25. rocznicą jej śmierci

Książę Harry złożył hołd swojej matce, księżnej Dianie, przed 25. rocznicą jej śmierci podczas wczorajszego turnieju polo w Kolorado.

37-letni książę Sussex powiedział, że dzień będzie „pełen wspomnień o jej niesamowitej pracy i miłości do tego, jak to zrobiła”.

Kontynuował: „Chcę, aby to był dzień, w którym moja rodzina podzieli się duszą mojej matki z moimi dziećmi, które mam nadzieję spotkać. Każdego dnia chciałbym być z niej dumny.

Książę Harry złożył hołd swojej matce księżnej Dianie przed 25. rocznicą jej śmierci podczas wczorajszego turnieju polo w Kolorado, na zdjęciu.

W następną środę mija 25 lat, odkąd księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu, wraz z Dodim Fayedem i kierowcą samochodu Henri Paulem.  Na zdjęciu: Diana, William i Harry w 1995 roku

W następną środę mija 25 lat, odkąd księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu, wraz z Dodim Fayedem i kierowcą samochodu Henri Paulem. Na zdjęciu: Diana, William i Harry w 1995 roku

Książę Harry wygłosił wzruszające komentarze podczas charytatywnego meczu polo dla swojej organizacji charytatywnej Sentebale. Na imprezie dołączył do niego jego bliski przyjaciel Nacho Figueras i żona Delfina.

Księżna Sussex, która w tym tygodniu uruchomiła modele podcastów Spotify, nie przybyła.

W następną środę mija 25 lat, odkąd księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu, wraz z Dodim Fayedem i kierowcą samochodu Henri Paulem.

Doceniając to osiągnięcie, Harry powiedział: „Nasz drogi przyjaciel, książę Seisu i ja założyliśmy Sentebale 16 lat temu na cześć naszych matek, aby wspierać wielu najbardziej wrażliwych młodych ludzi na świecie oraz zapewnić im opiekę i pomoc, aby mogą. może się rozwijać.

W Sesotho, języku Basotho, „sentipale” oznacza „nie zapomnij o mnie”.

Ambasador Sentebale Nacho Figueras, książę Harry, Delfina Blackiere i dyrektor generalny Sentebale Richard Miller uczestniczyli wczoraj w Sentebale ISPS Handa Polo Cup 2022 w Kolorado.

Ambasador Sentebale Nacho Figueras, książę Harry, Delfina Blackiere i dyrektor generalny Sentebale Richard Miller uczestniczyli wczoraj w Sentebale ISPS Handa Polo Cup 2022 w Kolorado.

Prince gra w turnieju pod drużyną Sentebale

Prince gra w turnieju pod drużyną Sentebale

W przyszłym tygodniu mija 25. rocznica śmierci mojej matki i na pewno nigdy nie zostanie ona zapomniana. Chcę, żeby był to dzień pełen wspomnień o jej niesamowitej pracy i miłości do tego, co robiła.

Chcę, żeby to był dzień dzielenia się duszą mojej mamy z rodziną, z moimi dziećmi, które chciałbym poznać. Każdego dnia mam nadzieję być z niej dumna.

Niestrudzenie wspiera i destygmatyzuje osoby chore na HIV i AIDS.

Dobrze, że jej ulubione kwiaty były tak niezapomniane. Mam nadzieję, że pamiętamy dziedzictwo mojej matki, oddając się tym, którym służymy, gdziekolwiek i kiedykolwiek się znajdują.

Król wyglądał na zachwyconego, gdy dołączył do swoich kolegów z drużyny, aby po meczu oklaskiwać

Król wyglądał na zachwyconego, gdy dołączył do swoich kolegów z drużyny, aby po meczu oklaskiwać

Czekając na podium nagród po rywalizacji w ISPS Handa Polo Cup, król zakrywa twarz dłońmi

Czekając na podium nagród po rywalizacji w ISPS Handa Polo Cup, król zakrywa twarz dłońmi

Drużyna Santebale księcia Sussex wygrała w czwartek Santebale ISPS Handa Polo Cup w Aspen w stanie Kolorado – w dużej mierze dzięki królewskim umiejętnościom jeździeckim 37-latka.

Harry dołączył do swojego przyjaciela i kolegi z drużyny Nacho Figueras na turniej, w którym Sentebal podzielił się z kilkoma innymi drużynami.

Komentator oglądający mecz pochwalił umiejętności Harry’ego, mówiąc: „Przeszedł od wybrzeża do wybrzeża, jak tost z masłem”. Witamy! Magazyn donosił.

Harry był również widziany śmiejąc się po tym, jak nie trafił gola, ale ostatecznie wszystko wyszło dobrze dla księcia – który przyjął nagrodę w imieniu swoich kolegów z drużyny.

Harry grał, aby zebrać pieniądze i zwiększyć świadomość swojej organizacji charytatywnej o tej samej nazwie, która pomaga dzieciom i nastolatkom w Afryce poradzić sobie z diagnozą HIV.

Do księcia, który obecnie mieszka w swojej wartej 14 milionów dolarów rezydencji w Kalifornii po rezygnacji z królewskiej pozycji, dołącza jego długoletni przyjaciel i ambasador organizacji charytatywnej: argentyński gracz polo Ignacio „Nacho” Figueras.

READ  Coachella 2022 - NA ŻYWO: Rozpoczyna się trzeci dzień Kalifornijskiego Festiwalu Muzycznego

Figueras grał w polo u boku księcia Harry’ego, w wielu meczach na przestrzeni lat, uczestniczył w królewskim weselu i był jednym z pierwszych, którzy poznali swojego syna Archiego w 2019 roku.