Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry i Meghan publikują zdjęcie Lillipet w jej pierwsze urodziny | Nieruchomość

Książę i księżna Sussex udostępnili zdjęcie swojej córki Lillipet, zrobione w jej pierwsze urodziny podczas obchodów platynowego jubileuszu królowej.

Nazwana na cześć pseudonimu królowej z dzieciństwa, Lilibit Diana Mountbatten-Windsor, odwróciła się w sobotę podczas krótkiej wizyty pary w Wielkiej Brytanii, aby uczcić ich jubileusz. Aby uczcić tę okazję, bliscy przyjaciele i rodzina zostali zaproszeni na piknik na podwórku w Frogmore Cottage, posiadłości pary Windsor, gdzie zatrzymali się podczas lotu samolotem.

Według rzecznika pary była to „nieformalna, intymna” ceremonia.

Claire Ptak, amerykańska piekarz z piekarni Violet’s we wschodnim Londynie, która upiekła tort weselny Sussex, przygotowała specjalny tort dla Lilibet.

Zdjęcie, które zostało opisane jako „szczere” i „spontaniczne”, zostało zrobione przez fotografa Maisan Harriman, bliskiego przyjaciela pary, która również zrobiła zdjęcie pary zapowiadającej ciążę Meghan po raz pierwszy i sfotografowała ich ślub.

Mówiono, że Harry i Meghan byli „niesamowicie poruszeni niezliczonymi życzeniami urodzinowymi ich córki” i „zdziwieni”, gdy dowiedzieli się, że ludzie na całym świecie przekazali ponad 100 000 (80 000 funtów) na jej cześć dla World Central Kitchen, która zapewnia posiłki w odpowiedzi na kryzysy humanitarne, klimatyczne i społeczne, ostatnio na Ukrainie.

Teraz rozumie się, że para wróciła do domu w Kalifornii, po tym, jak podczas uroczystości jubileuszowych nie rzucała się w oczy. Uczestniczyli w kolorowym zespole, obserwując ceremonię z innymi członkami rodziny królewskiej z biur z widokiem na Paradę Gwardii Konnej w czwartek, ale odwrócili się od kamer.

Dołącz do innych członków rodziny królewskiej Na nabożeństwo dziękczynne w katedrze św. Pawła w piątek. Ale nie było ich na balkonie Pałacu Buckingham, ani nie było ich na Impreza na imprezie pałacowej Konkurs sobotni lub jubileuszowy w niedzielę.