Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry i Meghan pomijają konkurs Platynowego Jubileuszu

Książę i księżna Sussex nie uczestniczyli w Festiwalu Platynowego Jubileuszu w niedzielę (czasu lokalnego).

Para królewska niedawno przyjechała do Wielkiej Brytanii ze swojego domu w Stanach Zjednoczonych na obchody platynowego jubileuszu królowej, ale przegapili gwiazdorskie widowisko Queen of London.

Wiadomość została potwierdzona przed tym wspaniałym wydarzeniem, kiedy opublikowano listę oczekiwanych członków rodziny królewskiej, a ich nazwiska zaginęły.

Jednak inni wybitni członkowie rodziny królewskiej byli obecni, aby cieszyć się uroczystościami, w tym książę Walii, księżna Kornwalii oraz książę i księżna Cambridge.

Królowa pojawiła się również z balkonu Pałacu Buckingham, gdzie była widziana uśmiechnięta i machająca do tłumu.

Do 96-letniego monarchy dołączyli na balkonie książę Karol i Camilla, książę i księżna Cambridge oraz ich troje dzieci: ośmioletni książę Jerzy, siedmioletnia księżniczka Charlotte i czteroletni książę Ludwik.

Królowa – która pojawiła się stosunkowo krótko przed tłumami – nie mogła pojawić się na imprezach w piątek i sobotę po tym, jak w ostatnich miesiącach zmagała się z problemami z poruszaniem się.

Tymczasem książę i księżna Sussex byli nieobecni na platynowej imprezie w Pałacu w sobotę.

Od lewej: królowa, książę Jerzy, książę William, księżniczka Charlotte, książę Louis i Kate, księżna Cambridge w ostatni dzień obchodów Platynowego Jubileuszu.

Ponad 30 członków rodziny królewskiej wzięło udział w wysadzanym gwiazdami balu, aby uczcić platynowy jubileusz królowej, ale zamiast tego książę i księżna spędzili dzień, świętując „prywatnie” urodziny swojej córki Lillipet I w Windsorze.

Książę i księżna – którzy również mają razem Archiego – po raz pierwszy od dwóch lat wystąpili publicznie w Wielkiej Brytanii w piątek, kiedy uczestniczyli w nabożeństwie z podziękowaniami za panowanie królowej w katedrze św. Pawła.

READ  Nowe sankcje wymierzone w Radę Federacji Federacji Rosyjskiej i organizacje obronne