Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry i Meghan Markle odpowiadają na doniesienia Frogmore Cottage

Książę Harry i Meghan Markle potwierdzili, że zostali poproszeni o opuszczenie swojego domu w Wielkiej Brytanii, Frogmore Cottage.

Chociaż obecnie mieszkają w Montecito w Kalifornii z dwójką dzieci, Archiem i Lilibet, para zachowała nieruchomość z 10 sypialniami jako swoją rezydencję w Wielkiej Brytanii.

W tym tygodniu doniesiono, że król Karol III przekazał klucze do domku księciu Yorku. Raporty mówią również, że Harry i Meghan planują usunąć pozostałe rzeczy z domu.

„Możemy potwierdzić prośbę księcia i księżnej Sussex o opuszczenie domu Frogmore Cottage” – powiedział rzecznik pary w oświadczeniu w środę, 1 marca.

Nie wiadomo, czy wniosek o eksmisję wpłynie na ich szanse na zaproszenie na koronację króla tej wiosny.

Niezależny Skontaktowano się z przedstawicielem Meghan i Harry’ego w celu uzyskania komentarza.

Według niego książę Andrzej wyprowadza się ze swoich obecnych rezydencji w Royal Lodge słońce. Źródło podało gazecie, że „przeciwstawia się” usunięciu z 30-pokojowej rezydencji w Windsor Great Park, którą zajmuje od 2003 roku.

Źródło twierdziło również, że wydalenie księcia i księżnej z kosmosu „zdecydowanie oznacza koniec czasu Harry’ego i Meghan w Wielkiej Brytanii”.

Według doniesień Harry i Meghan są „zdruzgotani” decyzją monarchy o przeniesieniu Andrew do domku. Źródła twierdziły również, że dwóch członków rodziny królewskiej było „zbulwersowanych” decyzją.

„Wszystko wydaje się ostateczne i przypomina okrutną karę” – powiedzieli Meghan i przyjaciel Harry’ego w publikacji. „To jest jak [the family] Chcesz wyciąć to ze zdjęcia na zawsze.

Harry i Meghan używają Frogmore Cottage jako swojej oficjalnej bazy podczas wizyt w Wielkiej Brytanii od 2019 roku. Po raz pierwszy otrzymali tę nieruchomość w prezencie od zmarłej królowej Elżbiety II w 2018 roku po ich królewskim ślubie.

Harry i Meghan potwierdzili, że zostali poproszeni o opuszczenie Frogmore Cottage

(AP)

Przeprowadzili również renowację domku, wykorzystując 2,4 miliona funtów z pieniędzy podatników, ale od tego czasu spłacili ją w całości, przekazując Suwerenny Grant.

Oświadczenie pary na temat domu w Wielkiej Brytanii pojawiło się dwa miesiące po tym, jak Harry opublikował swoje obszerne wspomnienia, dodatkowy. W książce stawia wiele zarzutów pod adresem rodziny królewskiej i szczerze mówi o tym, jak brytyjskie publikacje przedstawiały go i jego żonę w negatywnym świetle.

Pisał także o swoich napiętych stosunkach z bratem, księciem Williamem. Jednym z największych objawień w książce było to, że wdał się w fizyczną bójkę z księciem Cambridge. Harry twierdził, że jego brat „złapał [him] Z kołnierza „i” zapukał [him] Na ziemi.” Następnie powiedział, że wpadł do miski dla psa, która „pękła pod nim [his] Wróć „z” pociętymi kawałkami [him]”.

W okresie poprzedzającym wydanie swojej książki Harry mówił również o możliwym pojednaniu z niektórymi członkami swojej rodziny po tym, jak zrezygnuje ze swoich królewskich obowiązków w 2020 roku. Podczas wywiadu z Tomem Bradbym z ITV powiedział, że chociaż chciałby odnowić kontakt z rodziną, chciałby być z powrotem w kontakcie. Ojciec i brat wykazali „absolutną niechęć do pogodzenia się” z nim i Meghan.

Powiedział: „Chciałbym z powrotem mojego ojca, chciałbym z powrotem mojego brata”. „Czują, że najlepiej jest jakoś zatrzymać nas jako złych facetów”.

Według ostatnich doniesień, książę Sussex oczekuje teraz prywatnych przeprosin od księcia Walii i króla, zanim zobowiąże się do udziału w koronacji ojca.

powiedziało jedno ze źródeł czasy że chociaż oczekuje się, że Harry i Meghan zostaną zaproszeni na koronację, prawdopodobnie nie zostaną „owinięci w łuk przeprosin”.

READ  Cicho! Czołowy szpieg w Wielkiej Brytanii potępia przechwałki Wordle'a | MI6