Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Krzyżowcy odpierają machinę Toma Christie, prowadząc dominację w upadku

Trener Crusaders Scott Robertson nazywa skrzydłowego Toma Christie „maszyną”, a przeciwnicy bez wątpienia nazywają go szkodnikiem.

Dzieje się tak dlatego, że 24-latek radzi sobie jak diabeł i staje się coraz lepszym czynnikiem, jeśli chodzi o kradzież piłki przeciwnika.

Nie szukaj dalej niż jego 18 ataków i cztery próby przechwytów przeciwko Chiefs w Hamilton w zeszły weekend, kiedy był Czerwony i Czarny rzucił na zwycięstwo 34-19.

Nikt nie przetwarza więcej niż Kristi.

Czytaj więcej:
* Pacific Super Rugby: „Pozytywne wczesne znaki” dla Bodena Barretta po jego ostatnim strzale w głowę
* Górale upraszczają plan gry, ale teraz muszą pozbyć się „miękkich momentów”
* The Blues kopią głęboko w swoim pierwszym meczu Pacific Super Rugby z Moaną Pacific
* Rankingi supermocarstw Pacific Rugby: nowi gracze przekraczają oczekiwania

Zdobywca pierwszego miejsca w Konkursie 96 jest o pięć meczów o 20 meczów przewagą nad następną najlepszą drużyną – Fergusem Lee-Warnerem (Force) – kontynuacja zeszłorocznego.

Christie prowadził Super Rugby Aotearoa w pojedynkach (42), kiedy w marcu zeszłego roku zwichnął ramię przeciwko the Blues, odsuwając go na bok do końca 2021 roku.

Tom Christie, skrzydło krzyżowców, został sfotografowany podczas walki z przywódcą w Christchurch w tym miesiącu.

Peter Meacham / Getty Images

Tom Christie, skrzydło krzyżowców, został sfotografowany podczas walki z przywódcą w Christchurch w tym miesiącu.

„On jest maszyną, kocha to, będzie jechał dalej i myślę, że trzyma w głowie wynik interferencji, ponieważ gra tak długo” – powiedział Robertson przed meczem z Chiefs w ubiegły weekend.

To może wyjaśniać, dlaczego Kristi jest jak maszyna z butami, która jednym impulsem po drugim wyciera wszystko.

Zapytany w poniedziałek, czy rzeczywiście śledzi swój wynik, były kapitan Nowej Zelandii do lat 20 powiedział, co następuje.

„To dla mnie trochę pracy umysłowej, próbować pozostać w strefie, zamiast polegać na czymkolwiek w drodze.

Skrzydłowy Crusader Tom Christie prowadził w zeszły weekend przeciwko Chiefs w Hamilton.

Michael Bradley / Getty Images

Skrzydłowy Crusader Tom Christie prowadził w zeszły weekend przeciwko Chiefs w Hamilton.

„Im bardziej mogę skoncentrować się na rugby i instynktownie podchodzić do mojej gry, tym łatwiej tam jest. Jeśli poważnie traktuję moją ingerencję, oznacza to, że myślę o czymś innym niż rugby.”

Christie odegrał kluczową rolę w doprowadzeniu krzyżowców do wodzów, gdy upadł w Hamilton, prowadząc menedżera rugby Warrena Gatlanda do przyznania, że ​​„zdjęto im spodnie” w obszarze, z którego byli dumni.

Oprócz czterech przechwytów Christiego, obrońca Will Jordan zdobył trzy rzuty karne po tym, jak szybko złapał piłkę.

„To było wyjątkowe. Mieszkałem z Willem przez cztery lata, może przez te cztery lata może nauczyłem go czegoś lub dwóch. Christie powiedział, że ten dzieciak ma dużo talentu, zobaczenie go głową w piłkę i trzykrotne rzuty karne było niesamowite i jestem bardzo podekscytowany.

Skupiając się na piątkowym meczu u siebie przeciwko zdesperowanym Highlanders 0:5, asystent trenera Crusaders Scott Hansen uważa, że ​​był to jeden z najlepszych występów, jakie pamięta.

Asystent trenera Crusaders Scott Hansen (z lewej) i trener Highlanders Tony Brown.

Martin Hunter/Photosport

Asystent trenera Crusaders Scott Hansen (z lewej) i trener Highlanders Tony Brown.

Po zmierzeniu się ze swoimi problemami w dziale dyscypliny krzyżowcy byli praktycznie bezbłędni, wybierając i wybierając, kiedy mieli pęknięcie. Przez całą noc wykonali tylko cztery rzuty karne.

Jest to dalekie od dwucyfrowych liczb kar, za które byli krytykowani w poprzednich meczach, a Hansen poprosił swoich żołnierzy o więcej takich samych w Orangetheury przeciwko Highlanders.

Obrońca Crusaders Will Jordan Gases Wing Chiefs Sean Stevenson.

Michael Bradley / Getty Images

Obrońca Crusaders Will Jordan Gases Wing Chiefs Sean Stevenson.

„Zostało zbudowane wokół mentalności fizycznej i zderzyliśmy się z dwoma, co dało nam czas na podjęcie decyzji, a potem masz Toma Christie i tych utalentowanych facetów o tym, gdzie i jak wkładać głowy” – powiedział Hansen.

„Minęły cztery lub pięć tygodni konkursu, więc czują, gdzie są sędziowie. To była dobra noc, wyzwaniem dla nas jest utrzymanie go w ruchu”.

Grając w zeszły weekend bez Sama Whitelocka, Joe Moody’ego, Pablo Matery i Brydona Ennora, a ponad 60 procent krzyżowców zakontraktowało COVID-19, Hansen potwierdził, że gracze „filtrują każdego dnia”, przygotowując się na Wyspę Południową derby. .

Nie jest jeszcze jasny stan Lock-down Mitchell Dancia (kolano) i dziwka Brody McAllister (łydka), obaj kontuzjowani w Hamilton.

READ  Aktualizacje na żywo: Super Rugby Trans Tasman-Highlanders vs Queensland Reds na Forsyth Barr w Dunedin