Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Krykiet: Tom Latham błyszczy, gdy Black Caps pokonują krach, by pokonać Holandię

Black Caps przezwyciężają katastrofę, aby obalić Holandię. Wideo / Spark Sport

Tom Latham prawdopodobnie upierałby się, że jedyne, czego chciał na swoje 30. urodziny, to wygrać.

To samo otrzymał, ale po osiągnięciu dzisiejszego nauczyciela życia, prosty lord Black Caps świętował kolejne wyjątkowe osiągnięcie.

Latham uratował swoją drużynę z niepewnej sytuacji w drugim meczu ODI z Holandią, osiągając najwyższy wynik w ciągu dnia i odnosząc 118-krotne zwycięstwo na Seddon Park.

Po tym, jak Black Cabs zdobyli pierwsze miejsce, aby dać swojemu kapitanowi szansę na 32-5 dołków, Latham przełamał 140 niepokonanych ze 123 dostawczych, pomagając gospodarzom w ustanowieniu rekordu 264-9 i kontynuowaniu złotej passy występów.

W dziewięciu meczach ODI od zakończenia mundialu 2019 Latham osiągnął średnią 105,5 przy współczynniku trafień 102,7, osiągając poziom dojrzałości mrugnięcia odpowiedni dla mężczyzny w wieku trzydziestu lat.

Latham następnie nadzorował drugą połowę prosto zza pni, gdy słabe Black Cups wysłało Holendra za 146, zabezpieczając serię przed poniedziałkowym końcem w Hamilton.

Latham perfekcyjnie wymierzył trzygodzinny strajk, początkowo mając na celu uniknięcie katastrofy, gdy 14. w rankingu Holandia wyczuła szansę na słynne zwycięstwo nad światowym numerem 1.

Po tym, jak trafiliśmy w fałd z Black Caps na poziomie 30-3 – pierwsza trójka została usunięta przez kombinację dobrego chwytu (Martin Guptill), pecha (Will Young) i kiepskiego strzelania (Henry Nicholls) – trudna sytuacja stała się dla Lathama bardziej niebezpieczne.

Błyszcząca runda pożegnalna Rossa Taylora wkrótce przyniosła kolejny cios, gdy emerytowany gracz został złapany w pobliżu bramki za jednego, gdy mecz wyglądał na przygotowany na wielki ostateczny cios.

Gdy Michael Brasswell spadł z tym samym wynikiem, Nowa Zelandia wyeliminowała Powerplay z wynikiem 32-5, a ich nadzieje były całkowicie w rękach Lathama.

Na szczęście dla czarnych czapek uchwyt na furtkę ma dość mocny uchwyt. Latham i remis Colin de Grandum skoncentrowali się najpierw na stłumieniu płonącego ataku Tour, a szybki Wellington Logan Van Beek (4-56) rozkoszował się możliwością pokazania swoich umiejętności na poziomie międzynarodowym.

READ  Brytyjskie władze prowadzą śledztwo w sprawie bicia konia przez Sir Marka Todda

Gdy Latham kontynuował atak, de Grandhomme próbował stłumić swój agresywny styl i ostatecznie spróbował i spudłował jeden szeroki strzał, aby wyjść na 16 na 40 piłek.

To sprawiło, że właściciele domów mieli kłopoty, gdy w połowie mieli około 97-6, ale z tym, co stało się partnerstwem definiującym dopasowanie.

Doug Brasswell zapewnił całe wsparcie, jakiego potrzebowałby jego kapitan, i był zaangażowany w 90-rundową pozycję jako drugą furtkę, która wyrzucając 99 piłek, podnosiła jego bieg i ustawiała platformę na przyzwoity wynik.

Bracewell ostatecznie spadł do 41 na ponad 40, a po zakończeniu okresu konsolidacji Latham wykorzystał tę platformę do uruchomienia.

Trafił pięć z sześciu w ostatnich dziesięciu – w tym kilka kreatywnych strzałów, w których obserwował, jak piłka usuwa ogrodzenie z jego tylnej części – i zdobył 57 z 83 kopnięć Black Caps w wysokości rundy.

Kapitan Nowej Zelandii Tom Latham wyprodukował serię innowacyjnych strzałów.  zdjęcie/fotosport
Kapitan Nowej Zelandii Tom Latham wyprodukował serię innowacyjnych strzałów. zdjęcie/fotosport

Latham przyniósł swoje szóste ODI na 44. miejscu i pokazał swoje zaufanie do 50, odrzucając singli w pierwszych trzech dostawach, zanim zwiększył się o kilka szóstek, zdobywając 16 z ostatnich trzech.

Granice do ukończenia inningów sprawiły, że Latham zdał swój poprzedni najlepszy wynik ODI wynoszący 137 – a Holandia została rozbita, aby rozpocząć pościg, którego nigdy nie grozili ukończeniem.

Doug Brasswell pomógł to zapewnić, gdy strzelił gola w debiucie, wykonując solidny wszechstronny występ z numerami 1-24.

Po tym, jak Kyle Jamison również odniósł sukces w swojej pierwszej walce, wyrównał Turystów do 4-2, jedyny opór w 77-rundowej trzeciej bramce pojawił się między Vikramjit Singh i Bas de Lied.

Po przełamaniu pełnego rzutu de Grandeum zwroty Michaela Brassuela (3-21) i Escha Sodé (2-17) okazały się dla Holendrów bardzo trudne.

Kapitan Holandii Peter Sellar rzuca piłkę przez Nowozelandczyka Michaela Brasswella.  zdjęcie/fotosport
Kapitan Holandii Peter Sellar rzuca piłkę przez Nowozelandczyka Michaela Brasswella. zdjęcie/fotosport

Brasswell wyeliminował dwóch ze swoich najsłynniejszych przeciwników, pozostawiając wszechstronnie utalentowanego gracza Otago Michaela Ribbon zaintrygowanego przez Lathama i odnalezienie przewagi Van Beeka, zanim zakończył się przez Sode’a, gdy mecz zakończył się w ręce Taylora po pierwszym poślizgu.

READ  Zrezygnowany kierowca Formuły 1, Nikita Mazepin, wzywa Rosję do sankcji w celu zniesienia kultury

Ponieważ Latham sprawia, że ​​impreza jest niezapomniana, Taylor ma nadzieję, że zrobi to samo w poniedziałek.