Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Krykiet: Lea Tahoe dołącza do żony Amy Satterthwaite w przypadku utraty kontraktu z White Ferns

Leah Tahoe i Amy Satterthwaite. zdjęcie/fotosport

Weteranka szybkiej gry w kręgle Lea Tahoe była jedną z pięciu zawodniczek, które przegapiły kontrakt White Ferns na sezon 2022/23.

Przychodzi po żonie Tahuhu Amy Satterthwaite ogłosiła przejście na emeryturę z międzynarodowego krykieta wczoraj po usunięciu z listy kontraktów White Ferns.

Lee Kasbrick, Frankie MacKay i Thamsin Newton to pozostała trójka, której kontrakty z White Ferns nie zostały przedłużone.

Sześciu piłkarzom po raz pierwszy zaproponowano roczne kontrakty: trio Oakland Hearts Fran Jonas, Molly Penfold i Easy Geese, Nancy Patel (Northern Brave) i Eden Carson (Otago Sparks), Wellington Plays pokonuje Georgię Plimer.

White Fern, czyli Katey Martin, została zatrudniona i nie została jeszcze wzięta pod uwagę po tym, jak w zeszłym tygodniu wycofała się ze wszystkich form krykieta.

Trener krykieta z Nowej Zelandii, Brian Strunach, powiedział, że trzeba wykonać kilka trudnych decyzji.

„Nigdy nie jest łatwo wyjść z ostatnich 17 graczy” – powiedział Stronach.

To powiedziawszy, jesteśmy podekscytowani, że sześć nowych twarzy otrzymuje oferty kontraktowe, a wielu z nich ma już za sobą trochę doświadczenia z White Ferns.

„Znajdowanie się w sytuacji, w której szczerze rozważamy kwalifikacje większej grupy graczy, może być postrzegane tylko jako pozytywne dla gry kobiet”.

Stronach docenił także zaangażowanie i profesjonalizm tych, którym w środowisku Białych Paproci nie zaproponowano przedłużenia kontraktów.

„Zrobili wszystko, co mogli, dokonali wielkich poświęceń i darzyli naszym absolutnym szacunkiem” – powiedział.

„Ważne jest również podkreślenie, że tylko dlatego, że ktoś nie otrzymał oferty kontraktu krajowego, nie oznacza to, że nie może lub nie zostanie wybrany.

„Chodzi o pozyskanie graczy, których prawdopodobnie użyjemy w ciągu najbliższych 12 miesięcy”.

Stronach powiedział, że sześć nowych twarzy ma potencjał, aby stać się odnoszącą sukcesy Białą Paproć.

READ  Gorące wykończenie sprawia, że ​​Danny Lee jest krótki na Bermudach

„Fran Jonas i Molly Penfold spędzili w grupie przyzwoity czas i mają nadzieję, że nadal będą się rozwijać i rosnąć w środowisku.

„Izzy Gaze dołącza do Jess McFadyen jako kolejny bramkarz i nie możemy się doczekać, gdy ta dwójka będzie współpracować, aby poprawić swoje umiejętności.

„Georgia Plemer był zmiennikiem kontuzji w ostatnim sezonie Pucharu Świata, podobnie jak on w grupie, podczas gdy Nancy Patel i Eden Carson błyszczeli lokalnie”.

NZ Cricket powiedział, że ostatnich 17 graczy zostało opartych na „prawdopodobnych wartościach gry na następne dwanaście miesięcy, obliczeniu poprzednich wyników, historii gry, nadchodzącym harmonogramie gier i prawdopodobieństwie udziału graczy w tym okresie”.

Gracze mają czas do 3 czerwca na zaakceptowanie lub odrzucenie ofert kontraktowych.

Gracze oglądają kontrakty White Ferns na lata 2022-23:

Susie Bates, Aiden Carson, Sophie Devine, Lauren Dawn, Izzy Geese, Maddie Green, Brooke Hallyday, Hailey Jensen, Fran Jonas, Jess Kerr, Millie Kerr, Rosemary Meyer, Jess McFadden, Nancy Patel, Molly Penfold, Georgia Plimer, Hannah Rowe .