Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Krykiet: Brytyjskie media nadal gromadzą się u odbijającego Black Cup Devona Conwaya

Nowicjusz Black Caps, Devon Conway, nadal zachwycał brytyjskie media po tym, jak pobił mnóstwo rekordów w drodze do swojej pierwszej setki w Lords przeciwko Anglii. Wideo / Spark Sport

Devon Conway, który zadebiutował w Black Caps, nadal zachwycał brytyjskie media po tym, jak pobił mnóstwo rekordów w drodze do swojej pierwszej setki w Lords przeciwko Anglii.

Conway był ostatnią stawką, która spadła w pierwszej rundzie 378 Nowej Zelandii, a klasa zakończyła się jedynym sposobem, w jaki Anglia mógł zakończyć swój wynik na 200.

W czwartek, po stuleciu opublikowano pierwszy dzień testu inauguracyjnego dla serii dwóch gier, Lokalne media chwaliły występ Conwaya jako oszałamiający, umiejętny i piękny وال. Po tym, jak ten początek zmienił się w podwójne stulecie, hołd trwał tylko dalej.

Napisz do Codzienny TelegrafNick Holt powiedział, że role Conwaya były zwiastunem świetlanej przyszłości dla czołowego rankingu Czarnych Beretów.

Drugi dzień z rzędu Conway był wyróżniającym się wykonawcą, trafiając 22 hity i przynosząc 200 z zaledwie sześcioma i popierając 378 dla Nowej Zelandii.

„Nowa Zelandia otrzymała wysokiej jakości otwieracz testowy, na którym mogą polegać w przyszłości, który ma prostą, trwałą technologię i potężną, długo uderzającą głowicę”.

Devon Conway świętuje swoje pierwsze podwójne stulecie.  zdjęcie/fotosport
Devon Conway świętuje swoje pierwsze podwójne stulecie. zdjęcie/fotosport

oboje StróżAli Martin i Sky Sports w Wielkiej Brytanii Zespół komentujący witrynę na żywo zauważył, że Conway był dominującą siłą podczas pierwszych dwóch dni testów.

„Dzień Anglii jako zespołu mógł być lepszy, ale nie ma wątpliwości, że indywidualnie gwiazdą był Devon Conway” – napisał Sky Sports UK.

„Powinien być nerwowy po raz pierwszy, ale Conway wyglądał na całkowicie spokojnego drugi dzień z rzędu” – napisał Martin.

Wznów na 136, leworęczny WG Grace (152) i KS Ranjitsinhji (154 nie odpadł) zdobyli najlepszy wynik w testowym debiucie na angielskim dircie, podczas gdy szóstka wciągnięta, by dostać się na podwójny róg, była prawdziwie współczesną magią. „

READ  NRL 2021: Cotygodniowa odprawa piłkarska Grahama Annesleya Wysoka eliminacja uderzeń Gracze muszą samodzielnie regulować nurkowanie

W rzeczywistości strzał z górną krawędzią, który przeleciał nad granicą lorda, aby sprowadzić 200 do Conway, został określony przez Wieczorny Standard jako niezwykłą okazję.

Will Macpherson pisze: „To były niesamowite role, które zakończyły swoje podwójne stulecie w pierwszych sześciu, gdy Wood zbliżał się do nowego skrzydła Edricha. To były chwile i kilka hitów”.

„Tak długo zajęło mu pozbycie się go przez 200 rund i ponad dziewięć i pół godziny w niezapomnianej pierwszej rundzie”

Wreszcie Codzienny TelegrafScyld Berry nie mógł się powstrzymać przed wskazaniem tego, o czym konsekwentnie wspominano w relacjach telewizyjnych – gdzie urodził się i wychował Conway.

„Nowa Zelandia naśladowała starą sztuczkę Anglii – cementując swoje szeregi z pierwszorzędną RPA.

„W swoim 200. rekordzie Conway wspinał się i zmniejszał biegi, dostosowując się do warunków, jak weteran. Chociaż jest debiutantem, ma prawie 30 lat, spędził cztery lata w kwalifikacjach do Nowej Zelandii. Przez cały czas „zostawił” piłkę cóż… w międzyczasie Mark Wood pracował, ale to nie zadziałało”.

Devon Conway unosi kapelusz na balkonie, spychając Czarne Czapki z boiska pod koniec Dnia Drugiego w Lord's.  zdjęcie/fotosport
Devon Conway unosi kapelusz na balkonie, spychając Czarne Czapki z boiska pod koniec Dnia Drugiego w Lord’s. zdjęcie/fotosport