Królowe Karaibów zmierzą się z Serbią w Polsce

las Królowe Karaibów przegrał z mistrzem olimpijskim, AmerykaW swoim pierwszym meczu rewanżowym mecz trwał cztery sety (21-25, 25-19, 25-20 i 25-14). Mistrzostwa Świata w Siatkówce Kobiet Jest obchodzony w Polsce i Holandii.

W swoim drugim meczu drużyna Dominikany zmierzy się z mistrzami świata, SerbiaPrzybliżony początek drugiego etapu imprezy, mecz zaplanowano na godzinę 13:00 (czasu dominikańskiego).

Do drużyny północnoamerykańskiej kierowanej przez Kirscha Kiraly’ego wpłynęły: Alexandra Franti, Andrea Drew i Kelsey Robinson, którzy zdobyli odpowiednio 17, 15 i 15 punktów.

Liderem grupy dominikańskiej była Gala Gonzalez z 17 punktami, a następnie Brillen Martinez (12), Yonkara Pella i Jennerez Martinez z 11-11 punktami.

Las Reinas wyglądał świetnie w pierwszym secie, z dobrym przyjęciem i płynną grą wspieraną przez potężne ataki Breylina Martíneza i Gali González, co pozwoliło dominikańskiej drużynie wygrać pierwszego seta.

Od tego momentu Amerykanie z Ameryki Północnej dostosowali się do porażek, które przedstawiali i zdominowali Kreolów, do tego stopnia, że ​​wygrywali kolejne trzy sety z rzędu, utrzymując wygraną 5-1 ze swojej strony. Drużyna Dominikany gra teraz 3-3.

poważne zobowiązanie Serbia

Republika Dominikany ma swoje drugie zobowiązanie do drugiej fazy wydarzenia, która rozpocznie się w środę o godzinie 13:00. SerbiaAktualny mistrz imprezy.

Serbski zespół (6:0), który do tej pory jest niepokonany w tym wydarzeniu i który przebił grupę F z 17 punktami i tylko dwiema przegranymi grupami, potrzebował pięciu setów, aby pokonać Bułgarię w drugim meczu pierwszego meczu. było wymagane.

Boskovic i Bosa są najlepsi?

Serbski atak poprowadził do tej pory Tijana Boskovic, która z Biancą Bosą zdobyła 108 punktów (95 strzałów, siedem barier, sześć asów) i 57 punktów (45 zestrzeleń, sześć bloków i sześć asów).

Las Reinas jest obecnie szósty w grupie z trzema zwycięstwami i 11 punktami.

Tajlandia znajduje się w Kanadzie

W meczu otwarcia dnia grupy F Kanada pokonała Tajlandię w czterech setach (25-19, 25-21, 23-25 ​​i 25-22), na czym skorzystała drużyna. Królowe KaraibówPonieważ uniemożliwia Tajom dalsze przesuwanie się w tabeli, pozbawiając kraj ważnego meczu z Kanadą.