Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Królowa zaprasza Harry’ego i Meghan latem do Balmoral, aby wspólnie spędzili czas | Królewski | Aktualności

Według doniesień, oferta pozostania w Balmoral może skłonić amerykańskie Sussexes do pozostania z Jej Wysokością przez jakiś czas, podczas gdy inni członkowie rodziny królewskiej nie są w to zaangażowani. 96-latek przybył na wyżyny w czwartek i ma spędzić dziesięć tygodni w siedmioosobowym Craigowan Lodge.

Informator Balmoral powiedział The Sun: „Personel został poproszony o przewidzenie pełnej listy członków rodziny królewskiej, w tym Harry’ego i Meghan oraz ich dzieci Archiego i Lillibet.

„Przygotowują się do Sussex”.

37-letni Harry i 40-letnia Meghan opuścili Wielką Brytanię wiosną 2020 roku i od 2018 roku nie byli na wyżynach, by zobaczyć królową.

Odwiedzili Wielką Brytanię z okazji Platynowego Jubileuszu Czerwca, ale nie zostali długo i zostali zepchnięci na dalszy plan, gdy pojawił się balkon Pałacu Buckingham.

Inny informator powiedział: „Balmoral to dla nich idealne miejsce na spędzenie czasu z królową.

„W Jubileuszu mieli z nią zaledwie 15 minut”.

Ale inne źródło powiedziało The Sun w niedzielę: „Byłbym zaskoczony, gdyby się pojawili”.

Wokół Craigowan Lodge zbudowano stalowy pierścień, a nowa winda przystosowana do wózków inwalidzkich o wartości 20 000 funtów pomoże królowej w problemach z poruszaniem się.

CZYTAJ WIĘCEJ: Meghan „zniknęła” z fotografem i przywiozła w podróż „walizkę”

READ  AIRSHOW NEWS: Legendarny Red Arrows na szczycie letniego pokazu lotniczego w Duxford w lipcu przyszłego roku z biletami w sprzedaży od dzisiaj | Daty lotów, wiadomości i recenzje w Wielkiej Brytanii i Europie