Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Królewska rodzina na żywo: polityczne marzenie Meghan Markle zyskuje na sile dzięki „dwóm głównym krokom” | Królewski | Aktualności

Książę Harry pojawił się w emocjonalnym filmie promującym Diana Awards, w którym oddał hołd swojej zmarłej matce księżnej Dianie i powtórzył myśli swojego brata, księcia Williama.

Zarówno książę Harry, jak i jego brat książę William wspierają Nagrodę Diany, jedyną organizację charytatywną nazwaną na cześć ich matki.

Podnoszące na duchu oświadczenia obu książąt pojawiły się pośród doniesień o napięciach między nimi.

Nagroda została ustanowiona w 1999 roku ku pamięci Diany, księżnej Walii i jej przekonaniu, że młodzi ludzie mają moc, aby zmienić przyszłość.

We wzruszającym filmie Harry powiedział: „Dzisiaj zastanawiamy się, jakie byłyby 61. urodziny mojej mamy, aw tym roku również 25 lat po jej śmierci.

„W ciągu ostatnich dwóch i pół dekad nie było dnia, w którym nie pomyślałbym o wpływie, jaki wywarła, nie tylko na mnie i mojego brata, ale na całe nasze życie. Widzę jej dziedzictwo w was wszystkich i widzę jej dziedzictwo w społeczności Diana Award, która obejmuje wiele pokoleń”.

„Widzę jej dziedzictwo za każdym razem, gdy spotykam rodziny, młodzież i dzieci z całego świata. Widzę dziedzictwo mojej matki, kiedy codziennie patrzę na moje dzieci.

„To wyjątkowy rok i mam nadzieję, że poświęcimy dodatkowy czas, nie tylko po to, aby przypomnieć sobie, jak żyła, ale także zastanowić się nad życiem, które nadal prowadzi przez tak wielu, w tym młodych twórców zmian, którzy są z nami dzisiaj.

„Moja matka zaszczepiła we mnie i w nas wszystkich chęć mówienia i walki o lepszy świat, a teraz, jako męża i ojca, głos mojej matki jest silniejszy w moim życiu.

„Wszyscy utrzymywaliście jej głos żywy, pokazując światu, jak ważny jest każdy najmniejszy czyn, jak życzliwość jest nadal doceniana i jak nasz świat może być lepszy, jeśli tak postanowimy”.

READ  Użytkownicy Netflix doceniają zmianę usługi przesyłania strumieniowego na funkcję „kontynuuj oglądanie”