Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Król Dinozaurów ogłosił Króla Bojowników 15

Nadal zdecydowanie nie Tezuk

Nowe zwiastuny The King of Fighters 15 zwykle publikowane są w środy, ale wygląda na to, że dostaliśmy rozdanie na początku tego tygodnia.

SNK ogłosiło, że Król Dinozaurów rzeczywiście powróci na ring z najnowszym ujawnieniem gry.

Podobnie jak w przypadku większości postaci powracających z King of Fighters 14, głowa dinozaura zachowuje prawie te same ruchy, co wcześniej, chociaż zdecydowanie został stonowany, aby uzyskać dodatkowy talent.

Chociaż może być gladiatorem, Król Dinozaurów zdecydowanie ma kilka kombinacji na szczycie swojej potężnej jazdy, ale wyraźnie jesteśmy tu po to, by wykonywać rzuty.

Dinozaur wciąż biega i niszczy kamerę w Supers w KOF15, ale jego ostatni atak jest na innym poziomie, biorąc pod uwagę, że podłoga pod spodem eksploduje i płonie w ogniu/lawie, ponieważ kto powiedział, że zapasy nie są prawdziwe?

Zapaśnik Dino technicznie pojawił się w KOF14 jako członek Team Mexico, ale jest także alternatywną postacią pięty dla Tizoca, który zadebiutował w Garou: Mark of the Wolves.

Ponieważ przyjechaliśmy wcześniej, aby zobaczyć zapowiedziany Ramon Jeśli chodzi o nadchodzącą grę walki, wszystko to potwierdza, że ​​ulubiona przez fanów Angel również połączy siły z tymi energicznymi kolesiami, chociaż prawdopodobnie będziemy musieli poczekać co najmniej kilka tygodni, aby zobaczyć ją w akcji.

Król Dinozaurów ujawnia zdjęcie numer 1 الصورةصورة

Król Dinozaurów ujawnia zdjęcie numer 2

Król Dinozaurów ujawnia zdjęcie numer 3

Król Dinozaurów ujawnia zdjęcie numer 4

Król Dinozaurów ujawnia obrazek numer 5

Król Dinozaurów ujawnia obrazek numer 6

Król Dinozaurów ujawnia obrazek numer 7

Król Dinozaurów ujawnia zdjęcie numer 8

Król Dinozaurów ujawnia obrazek numer 9

Kliknij na obrazy, aby zobaczyć większe wersje

READ  Google po cichu pracuje nad główną funkcją Androida Auto, której wszyscy naprawdę potrzebują