Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Korg wypuścił dwa nowe pedały do ​​samodzielnego montażu, TR-S i HD-S

Korg zaprezentował dwa nowe zamienniki NuTekt, emulator wzmacniacza lampowego TR-S i HD-S Distortion, które możesz łatwo zbudować samodzielnie.

Bez konieczności lutowania, każdy pedał jest dostarczany ze wszystkimi narzędziami potrzebnymi do złożenia go razem, w tym poręcznym wykresem kołowym. Nowa para dołącza do pedału overdrive marki OD-S, ogłoszonego na NAMM 2020, aby kontynuować linię pudełek DIY NuTekt.

Konstrukcja każdego z nich jest stosunkowo podobna do OD-S i obejmuje cztery pokrętła sterujące, przełącznik nożny i diodę LED. Tym razem każdy model jest wyposażony w mały ekran i trzy dodatkowe parametry wewnętrzne.

Technologia Nutube firmy Korg również powraca, tylko w TR-S, co według Korga zapewni gitarzystom „poczucie wzmacniacza lampowego, nawet podczas nagrywania lub grania przez wzmacniacz tranzystorowy”. Na tym pedale znajdują się elementy sterujące głośnością, zwisem mocy, wzmocnieniem lampowym i mieszaniem, które przechodzą z trybu bezpośredniego na lampowy.

Z drugiej strony HD-S obsługuje trzy różne obwody zniekształceń, a sam Korg twierdzi, że pedał może być używany z innymi instrumentami, a także gitarami, takimi jak bas, syntezatory i inne. W tym modelu obecne są elementy sterujące głośnością, wysokością, bramką i wzmocnieniem, a Korg wierzy, że może odblokować „jeszcze nieodkryte dźwięki”.

Obejrzyj poniższe filmy, aby bliżej przyjrzeć się każdemu nowemu pedałowi:

NuTekt TR-S i HD-S kosztują 199 funtów, więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Korg.co.uk.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, recenzje i funkcje bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej.

Subskrypcja

READ  Nowy raport budzi nadzieje na nowego 27-calowego iMaca Pro z małym ekranem LED