Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Konsole PS5 i Xbox są już dostępne w ramach Walmart Plus

Aktualizacja 18 listopada, 15:55 czasu wschodniego: Walmart wprowadził zarówno konsole PlayStation 5, jak i Xbox Series X. Będziemy Cię informować na bieżąco, gdy dowiemy się o kolejnej rundzie darmowych lub płatnych uzupełnień.

Uzupełnienia konsol rosną w dzisiejszych czasach – zwłaszcza, że ​​sezon Black Friday się rozkręca i Wczesne oferty w Czarny piątek wciąż się pojawiają Ale detaliści szybko wyeliminowali stado potencjalnych klientów, przeznaczając część kapitału na płatne usługi subskrypcyjne. Walmart ma możliwość uzupełnienia zapasów konsoli nowej generacji, które odbędzie się dziś o 15:00 ET / 12:00 PT, chociaż jest to wyłącznie dla Abonenci Walmart Plus płacą. Możesz poczekać z zakupem płyty PlayStation 5 Za 500 USD, a PlayStation 5 cyfrowa edycja za 400 USD lub Xbox Xbox X Konsola za 500 USD.

Upewnij się, że logujesz się na swoje konto Walmart Plus z wyprzedzeniem, a zawsze dobrą praktyką jest oszczędzanie na rozliczeniach i wysyłce na swoje konto z wyprzedzeniem. Zauważ, że Musisz być płatnym subskrybentem Walmart Plus Aby mieć szansę na zakup którejkolwiek z tych 3 konsol, darmowe konto demo nie zostanie zaakceptowane.

Subskrypcja Walmart Plus kosztuje 13 USD miesięcznie lub 98 USD rocznie i obiecuje wczesny i specjalny dostęp do ofert — takich jak uzupełnianie zapasów konsoli, takie jak ta i czterogodzinne wcześniejsze okno na oferty w Czarny piątek. Obejmuje również bezpłatne opcje wysyłki podobne do konkurentów, takich jak Amazon Prime.


PlayStation 5

Konsola domowa nowej generacji firmy Sony, która zawiera napęd dysków, umożliwia granie w gry cyfrowe i fizyczne na PS4 i PS5.


PlayStation 5 cyfrowa edycja

Cyfrowa wersja PS5 kosztuje 400 USD. W porównaniu ze standardowym PS5 ta konsola jest o 100 USD niższa i nie zawiera napędu Blu-ray.


Microsoft Xbox Series X

Xbox Series X to flagowa konsola Microsoftu, służąca jako najpotężniejsza (i największa) opcja. Podczas gdy seria S dąży do płynnej wydajności 1440p i ma dyskretny wygląd, seria X o wartości 500 USD koncentruje się na szybkich grach 4K.


Akcesoria do PlayStation


Kosmiczny czerwony kontroler DualSense PS5

Podobnie jak oryginalny kontroler DualSense, model Cosmic Red posiada adaptacyjne wyzwalacze i dotykowe sprzężenie zwrotne, ale z żywym czerwono-czarnym wzornictwem.


Zestaw słuchawkowy Sony Plus 3D

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony Pulse 3D do gier Jest wart około 100 USD, jeśli chcesz mieć model bezprzewodowy, który może przebić dźwięk w niektórych ekskluzywnych PS5. Brzmi świetnie z tytułami takimi jak Spider-Man: Miles Morales I dusze demonów, oprócz najnowszych piosenek takich jak Ratchet and Clank: Rift Apart. Podobnie jak konsola, ten zestaw słuchawkowy był trudny do znalezienia, ale w dzisiejszych czasach często jest ponownie dostępny. Sony wypuściło także wersję o północy czerni Słuchawki za 100 dolarów.


PlayStation Plus (roczna subskrypcja)

Członkostwo w PlayStation Plus pozwala posiadaczom PlayStation 4 i PS5 grać w gry online, co miesiąc pobierać darmowe tytuły i korzystać ze zniżek w PS Store.

akcesoria do konsoli xbox


Kontroler bezprzewodowy Xbox

Najnowsze konsole Xbox firmy Microsoft są wyposażone w przycisk udostępniania i port ładowania USB-C, jeśli używasz opcjonalnego akumulatora.


Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox

Nie musisz przegapić połączenia podczas grania dzięki bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu Xbox firmy Microsoft, który często jest wyprzedany 89$ Zamiast pełnych 100 dolarów. w Nasza recenzjaOkazało się, że jest to wygodny, intuicyjnie zaprojektowany zestaw słuchawkowy, który był wart swojej ceny. Oprócz tego, że dobrze współpracuje z konsolami Xbox, może łączyć się jednocześnie z innym urządzeniem przez Bluetooth.


Xbox Game Pass Ultimate (przez trzy miesiące)

Xbox Game Pass Ultimate zapewnia dostęp do ponad 100 gier, w tym śmierćI biegi 5Strona ukaże się wkrótce nieskończona aura, w które będziesz mógł grać na wielu urządzeniach.

READ  Nowy znak towarowy Sega może ujawnić nazwę następnej gry Sonic