Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Komputer do gier HP z RTX 4070 i dyskiem SSD 1 TB kosztuje 600 USD w ramach wcześniejszej oferty z okazji Czarnego Piątku

Komputer do gier HP z RTX 4070 i dyskiem SSD 1 TB kosztuje 600 USD w ramach wcześniejszej oferty z okazji Czarnego Piątku

Jacob Roach / Trendy cyfrowe / Trendy cyfrowe

Musisz być przygotowany na wydanie dużych pieniędzy, jeśli chcesz solidną maszynę z tych ofert na komputery do gier, ale na szczęście niektóre wczesne oferty z okazji Czarnego Piątku są już dostępne, więc możesz cieszyć się ogromnymi rabatami. Oto oferta Best Buy, którą warto rozważyć – komputer stacjonarny do gier HP Omen 45L jest tańszy o 600 dolarów, co obniża jego cenę z 2100 dolarów do 1500 dolarów. Nadal nie jest tani, ale w rzeczywistości jest to kradzież ze względu na wydajność, jaką oferuje. Nie ma informacji, czy ta oferta będzie obowiązywać przez cały okres świątecznych zakupów, dlatego warto dokończyć zakup już teraz, aby mieć pewność, że zaoszczędzisz.

Dlaczego warto kupić komputer stacjonarny do gier HP Omen 45L

W naszym podsumowaniu HP Omen 45L jest zalecany dla początkujących Preferuję komputery do gier, ponieważ są łatwo dostępne jako komputery stacjonarne do gier i można je łatwo aktualizować. Nie oznacza to jednak, że urządzenie rezygnuje z wydajności, gdyż wyposażono je w procesor Intel Core i7 12. generacji, kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 4070 oraz 16 GB pamięci RAM. Dzięki tym specyfikacjom na komputerze HP Omen 45L można nie tylko uruchomić najlepsze gry komputerowe, ale jest on także gotowy do uruchamiania kolejnych najlepszych gier komputerowych.

Masz wystarczająco dużo miejsca na wiele tytułów AAA ze wszystkimi aktualizacjami i zawartością do pobrania (DLC) na dysku SSD HP Omen 45L Gaming Desktop 1 TB dostarczanym z systemem Windows 11 Home. Komputer do gier jest również wyposażony w system chłodzenia cieczą, dzięki któremu będzie działał z maksymalną wydajnością nawet po wielu godzinach grania, a wiele portów USB-A i USB-C umożliwia podłączenie wszystkich potrzebnych akcesoriów.

READ  Assassin's Creed Odyssey obsługuje 60 klatek na sekundę na PS5 i Xbox Series X/S.

Komputer stacjonarny do gier HP Omen 45L, potężna maszyna, która jest w stanie sprostać potrzebom graczy, jest dostępny w sklepie Best Buy za 1500 dolarów w ramach wczesnej promocji z okazji Czarnego Piątku. Oszczędności w wysokości 600 dolarów w porównaniu z ceną naklejek wynoszącą 2100 dolarów mogą nie wystarczyć długo, a kiedy oferta się skończy, nie jesteśmy pewni, czy wróci na świąteczne zakupy. Jeśli uważasz, że komputer stacjonarny do gier HP Omen 45L jest dla Ciebie idealny, nie musisz czekać z zakupem — dokończ transakcję już teraz, aby mieć pewność, że otrzymasz go po obniżonej cenie.

Zalecenia redaktorów