Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Komik i gospodarz teleturnieju Tom O’Connor umiera w wieku 81 lat po długiej walce z chorobą Parkinsona

Komik i gospodarz teleturnieju Tom O’Connor umiera w szpitalu w wieku 81 lat po długiej walce z chorobą Parkinsona

  • Jego rodzina powiedziała, że ​​komik z Liverpoolu Tom O’Connor zmarł w szpitalu w wieku 81 lat
  • Weteran stand-upu odniósł wielki sukces w programie telewizyjnym Opportunity Knocks
  • Zagrał w The Comedians i stał się powszechnie znany w latach 70. i 80.80
  • O’Connor gościł programy Name That Tune, Crosswits i Tom O’Connor Show
  • Jego rodzina powiedziała, że ​​zmarł w szpitalu po 14-letniej walce z chorobą Parkinsona


Ukochany komik Liverpoolu, gospodarz teleturnieju i aktor Tom O’Connor zmarł w szpitalu w wieku 81 lat po 14-letniej walce z chorobą Parkinsona.

Weteran komedii spędzał wieczory jako nauczyciel matematyki i muzyki w St Joan of Arc School w Bootle, zabawiając tłumy w klubach dla pracujących mężczyzn, zanim zrobił wielką przerwę w The Comedians, która była platformą dla komików pracujących w klubie .

Następnie zagrał w Opportunity Knocks i stał się powszechnie znany w latach 70. i 80., prowadząc programy takie jak Name That Tune, Crosswits, Pick Pockets, a w końcu jego własny program ITV – The Tom O’Connor Show, który był pełen skeczy komediowych .

Ukochany komik i gospodarz teleturniejów Tom O’Connor zmarł dziś w szpitalu w wieku 81 lat po 14-letniej walce z chorobą Parkinsona.

Tom O'Connor i Gloria Honeyford na aukcji charytatywnej Strictly Tea Dancing dla Caron Keating Foundation, Londyn, 7 listopada 2010

Tom O’Connor i Gloria Honeyford na aukcji charytatywnej Strictly Tea Dancing dla Caron Keating Foundation, Londyn, 7 listopada 2010

Sir Norman Wisdom używa komika Toma O'Connora, aby lepiej widzieć niebieską tablicę odsłoniętą ku czci Lorda Grida w London Palladium, 19 marca 2000 r.

Sir Norman Wisdom używa komika Toma O’Connora, aby lepiej widzieć niebieską tablicę odsłoniętą ku czci Lorda Grida w London Palladium, 19 marca 2000 r.

Później w swojej karierze, O’Connor pojawił się w medycznej operze mydlanej The Doctors, a także pojawił się w kilku programach reality show, będąc koronowanym mistrzem w Celebrity Come Dine With Me i często występując w Countdown.

W 2011 roku pojawił się w Pointless ze swoją synową, byłym sportowcem Dennisem Lewisem, aby wygrać 500 funtów dla wybranych organizacji charytatywnych. Napisał także autobiografię Take A Funny Turn w 1994 roku, która dała wgląd w jego życie zarówno na ekranie, jak i poza nim.

W oświadczeniu jego synowa – była sportowiec Denise Lewis – powiedziała, że ​​O’Connor zmarł po 14-letniej walce z chorobą Parkinsona. Zostawia żonę i czworo dzieci.

To jest Z ostatniej chwili Historia. Więcej do śledzenia.

Reklamy