Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kolejny flagowy głośnik Sonos będzie odtwarzał dźwięk niemal we wszystkich kierunkach

Po wydaniu 2022 r. skup się na produktach średniej klasy jak Ray Uruchamiając własną usługę audio, Sonos zamierza ponownie zwrócić uwagę na sprzęt wysokiej klasy. Oprócz Nadchodzące, późne Sub MiniFirma pracuje również nad zupełnie nowym wzmacniaczem high-end o nazwie kodowej Optimo 2.

krawędź Widziałem wczesne obrazy w akcji Optimo 2 i jest to znacząca ewolucja projektu w stosunku do istniejących produktów Sonos, takich jak Sonos One, Five, Arc, Beam i Roam. Pokryte funky, dwukątnym kapturem, nowe urządzenie będzie pozycjonowane jako najlepszy soundbar, jaki kiedykolwiek wyprodukował Sonos. Zawiera arsenał przetworników, w tym kilku, którzy strzelają w różnych kierunkach spod obudowy między maskownicą przedniego głośnika a tylnym panelem. Powyższa rekonstrukcja 3D jest wykonana z brązu, ale Optimo 2 prawdopodobnie pozostanie przy tradycyjnych czarno-białych opcjach kolorystycznych Sonos. Przód urządzenia jest pokazany na naszym zdjęciu, gdzie pionowy prostokąt wskazuje, gdzie znajduje się logo Sonos.

Pod względem rozmiaru wygląda jak Sonos Five/Play: 5. Według osób zaznajomionych z produktem Optimo 2 ma dwa razy więcej pamięci RAM i do ośmiu razy więcej pamięci flash niż jakikolwiek poprzedni głośnik Sonos. Jest to wyraźnie zaprojektowane centrum siły, które ma długą drogę do wsparcia programu.

Jeśli obecne plany zostaną utrzymane, Optimo 2 stanie się szwajcarskim nożem wojskowym głośników Sonos. Będzie obsługiwać odtwarzanie muzyki przez Wi-Fi, jak wszystkie produkty firmy, a także audio Bluetooth. Do tej pory odtwarzanie przez Bluetooth było ograniczone do urządzeń mobilnych, takich jak Move i Roam. Co ciekawe, firma rozważa również linię USB-C dla urządzenia. To sprawia, że ​​jest to jedyny głośnik Sonos inny niż Five, który oferuje możliwości liniowe. (Sonos Five ma tradycyjne wejście AUX 3,5 mm.) Dzięki wbudowanym mikrofonom Optimo 2 będzie miał automatyczne dostrajanie głośności, aby poprawić jego wydajność w różnych ustawieniach. Te mikrofony również będą Obsługa sterowania głosowego Sonos. Jak zawsze, niektóre z tych funkcji mogą zostać anulowane i pominięte w końcowym produkcie do wysyłki.

READ  Shueisha Games i NetEase Games ogłosiły grę RPG Tactical Hero Summoning, która odsłoni świat na iOS i Androida

Dzięki własnemu zestawowi sterowników (w tym silnikowi, który wydaje się strzelać do góry), Optimo 2 będzie wizytówką dźwięku Dolby Atmos. Ale to tylko jeden element układanki. krawędź Optimo 2 można uznać za flagowy produkt w trzech użytkowanych urządzeniach, do których należeć będą również Optimo 1 i Optimo 1 SL. „SL” oznacza, że ​​ten ostatni nie będzie zawierał wbudowanych mikrofonów. Te trzy produkty przeplatają się z nadchodzącą dużą aktualizacją platformy oprogramowania Sonos, która odblokuje nowe funkcje.

Niezależnie od mikrofonów dokładne różnice pomiędzy trzema urządzeniami Optimo nie są jeszcze znane. Teoretycznie Optimo 2 może być następcą Sonos Five, który od lat nie przeszedł znaczącego przeprojektowania. To sprawiłoby, że Optimo 1 i 1 SL wypełniłyby rolę małych inteligentnych głośników lub głośników satelitarnych w systemach dźwięku przestrzennego Sonos. Kino domowe stało się ważną częścią działalności firmy.

Na początku tego miesiąca firma Sonos poinformowała o wysokich zarobkach za trzeci kwartał, obwiniając szalejącą inflację i rosnący dolar za niepowodzenie w dochodach. Firma ujawniła również, że odłożyła planowaną premierę nowego produktu – prawie na pewno Sub Mini – do pierwszego kwartału podatkowego 2023 roku, który przypada na okres od października do grudnia tego roku kalendarzowego.

„Zmniejszenie popytu konsumentów w naszych kategoriach produktów miało znaczący wpływ na Roam”, dyrektor generalny Patrick Spence Powiedział w kwartalnym apelu do inwestorazauważając również, że głośniki Sonos Ray o wartości 279,99 USD „znacząco nie spełniają naszych oczekiwań na ten rok” z powodu samego słabego popytu.

Ale Spence zachowała optymistyczne nastawienie. „Koncentrujemy się na tym, co możemy kontrolować w tym momencie. Inwestujemy w ogromną ilość nowych innowacji i nowych produktów, które naszym zdaniem pomogą nam wyjść z tych makroekonomicznych trudności na silniejszej pozycji.” Optimo 2, Optimo 1 i Optimo 1 SL będą kluczowe dla tej innowacji i ugruntowanej linii produktów.

READ  Psychonauts 2, aby podkreślić niezłomną zmianę, ponieważ „każdy powinien móc cieszyć się grami”

W roku podatkowym 2022 firma Sonos wydała plik wiązka drugiej generacjiA Wędrówka SL (Oprócz nowych kolorów wędrownych) Sonos Rayi sterowanie głosowe Sonos. Firma dokonała również przejęć, w tym Mayht Holding BV, firmy, która, jak twierdzi Sonos, „wynalazła rewolucyjne, nowe podejście do przetworników audio”, które pozwala im być mniejsze i lżejsze bez uszczerbku dla jakości.

krawędź Skontaktuj się z Sonos, aby uzyskać komentarz.