Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kobieta z Teksasu wpadła do szpitala po tym, jak dotknęła przypadkowo chusteczki na klamce jej samochodu

Kobieta z Teksasu wpadła do szpitala po tym, jak dotknęła przypadkowo chusteczki na klamce jej samochodu

Zamiast tego, Amerykanka, która miała spędzić dzień na obchodach urodzin, została zabrana do szpitala po tym, jak zabłąkana chusteczka dotknęła klamki jej samochodu.

Erin Mimms, kobieta z Teksasu, wychodziła ze swojego urodzinowego brunchu w Prospect Park Willowbrook pod Houston we wtorek (czasu lokalnego) ze swoim mężem Bobbie Marshallem, kiedy zauważyła różową chusteczkę w klamce jej samochodu.

FOX26 poinformowała, że ​​zdjęła chusteczkę paznokciami i wsiadła do samochodu. Ani ona, ani jej mąż nie umieścili jej tam.

Mims powiedziała, że ​​wróciła do restauracji, żeby umyć ręce, ale po pewnym czasie, gdy była w drodze do spa, zgodnie z planem na urodziny, zaczęła źle się czuć. W ciągu pięciu minut zaczęła odczuwać mrowienie w ramieniu i zaczęła czuć się zdrętwiała i nie mogła oddychać.

„Zaczęły się uderzenia gorąca, bolała mnie klatka piersiowa, a serce biło bardzo szybko” – powiedział Mims.

Mims martwiła się, że reaguje przesadnie, ale tak się nie stało i mąż zabrał ją do najbliższego szpitala – HCA Houston Healthcare – w obawie o jej życie.

Po przeprowadzeniu testów i pozbyciu się systemu Mimsa, lekarz powiedział jej, że przeszła poważne zatrucie, ale ponieważ w jej systemie było go za mało, nie mogli powiedzieć, co to jest.

Mims i jej mąż wierzą, że to, co było na chustce, zostało przeniesione do jej klamki i do jej ciała.

READ  Książę William wycofuje swoje poparcie dla księcia Karola jako głowy Rzeczypospolitej?