Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kobieta pyta Kyle’a i Jackie, czy powinna pozbyć się chłopaka, któremu ma amputować nogę

26-letnia Sedika planuje ukryć swojego chłopaka, ponieważ amputował mu nogę po dziwnym wypadku: „Czy idę do piekła?”

  • Kobieta chce pozbyć się chłopaka, który ma amputować nogę
  • 26-letnia Stacy wezwała Kyle’a i Jackie O z trudnym dylematem
  • Jej chłopak tak bardzo złamał nogę w dziwnym wypadku, że trzeba go usunąć
  • Stacy powiedziała, że ​​nie jest pewna, czy była wystarczająco „emocjonalnie zaangażowana” w związek
  • Powiedziała, że ​​„nie zarejestrowała się” jako jego opiekunka na czas jej fizjoterapii

Młoda kobieta przyznała, że ​​na pięć miesięcy chce pozbyć się swojego chłopaka, bo czeka go amputacja nogi.

Stacey przypomniała sobie pokaz Kyle’a i Jackie O w Sydney ze swoim dylematem, mówiąc, że jej chłopak miał dziwny wypadek w pracy i złamał nogę tak bardzo, że musiał zostać amputowany.

26-latka powiedziała, że ​​nie była wystarczająco „emocjonalnie zainwestowana” w związek, aby znieść krótkotrwałe wsparcie partnera poprzez emocjonalną i fizyczną traumę utraty kończyny.

Przewiń w dół, aby zobaczyć wideo

26-letnia Stacy zostaje wezwana do programu Kyle’a i Jackie lub pyta, czy się myli, że chce rzucić swojego chłopaka, ponieważ musiał amputować nogę po wypadku w pracy.

Stacey powiedziała, że ​​jej chłopak, którego poznała w Internecie nieco ponad pięć miesięcy temu, poważnie złamał nogę, gdy został uwięziony i zmiażdżony pod metalową konstrukcją stalową, ponieważ nie była prawidłowo przymocowana do wózka widłowego.

Trzy tygodnie po wizycie u lekarzy, w końcu otrzymali wiadomość, że będzie musiał amputować całą nogę – cios, który wprawił przyjaciela Stacey w „stan depresji”.

Nie przeszkadza mi przebywanie z kimś, kto ma protezę nogi, jeśli go spotkałem, a on już ma, to w porządku. Stacey: Nie jestem aż tak powierzchowna.

READ  Foo Fighters odwołuje występ na Grammy po tragicznej śmierci perkusisty Taylora Hawkinsa w wieku 50

Faktem jest, że znam go dopiero od sześciu miesięcy i ilość fizjoterapii, przez którą przechodzi, a także nie przyjmuje jej zbyt dobrze. Muszę tyle poświęcić dla tej osoby, którą znam dosłownie zaledwie sześć miesięcy.

Nie wiem, czy zrobię to teraz przed operacją, czy poczekam, aż operacja się skończy, ale potem utknęłam z koniecznością pomocy w fizjoterapii

Stacy powiedziała przed wypadkiem, że była „w pełni zainwestowana” w związek, para była „zakochana”, a nawet planowała wspólne przyszłe podróże.

„Jeśli jesteśmy razem od lat, albo mój mąż jest inny, ale jestem w tej marynacie” – powiedziała.

Ma przyjaciół i rodzinę, którzy mogą pomóc, ale nie sądzę, żebym mógł się w tym zamknąć. To jest coś, czego nie subskrybowałem.

Kyle opowiedział się po stronie Stacey, mówiąc, że to musi „doprowadzić ją do szału”, że wszyscy postawili ją na „pozycji opiekunki”, jednak Jackie nie była przekonana i zapytała Stacey, jak z nim zerwie, jeśli tak zdecyduje.

Stacey powiedziała, że ​​nie była wystarczająco „emocjonalnie zainwestowana” w związek, aby wytrzymać pięć miesięcy wspierania partnera przez emocjonalną i fizyczną traumę utraty kończyny.

Stacey powiedziała, że ​​nie była wystarczająco „emocjonalnie zainwestowana” w związek, aby wytrzymać pięć miesięcy wspierania partnera przez emocjonalną i fizyczną traumę utraty kończyny.

Tego nie wiem – nie wiem, czy zrobię to teraz przed operacją, czy poczekam, aż operacja się skończy, ale potem utknęłam z koniecznością pomocy w fizjoterapii. Odparła, że ​​to jest jak niekończący się cykl.

Kyle zasugerował, aby Stacey położyła swoje uczucia na stole i porozmawiała ze swoim chłopakiem, ale Jackie nie zgodziła się, mówiąc, że albo musi „zerwać plaster, albo dać go szczerze”.

„Szczerze nie wiem, co robić, czuję się tak samolubna – nie chciałam wychodzić na lato, a teraz spędzić z nim lato na odwyku” – powiedziała Stacey.

„Całkowicie przewiduje, że zostanę, a to sprawia, że ​​jest to jeszcze trudniejsze, ponieważ myślę, że gdyby mi się to przydarzyło i pozostawiło mnie, jak okropnie bym się czuła”.

Setki osób online są podzielone na ten dylemat, a wielu jest oburzonych „egoizmem” Stacey.

’Mój Boże! Właśnie stracił nogę. Za pierwszym razem będzie potrzebował pomocy, ale potem jestem pewien, że będzie całkowicie niezależny. Jedna słuchaczka napisała, że ​​go nie lubi, więc idź i pozwól mu znaleźć kogoś, kto lubi i przetrwa ciężkie czasy.

Stacy jest okrutna i nie zasługuje na bycie przyjacielem! Wypadki przy pracy się zdarzają! Powinna być wdzięczna i szczęśliwa, że ​​jej chłopak żyje i powinna zrobić wszystko, co w jej mocy, aby mu pomóc i wesprzeć! Inny powiedział.

Ale wielu sympatyzowało ze Stacey, która zgodziła się opuścić swojego chłopaka.

Ciężkie wezwanie, musi robić to, co uważa za słuszne dla niej. Kochanie i troska o kogoś to dwie zupełnie różne dziedziny!!! Jedna kobieta powiesiła.

„To twoje życie. Jesteś nikim niczym, to nie twoja odpowiedzialność. To twoje życie. Odejdź ponownie” – odpowiedział.

Trzeci powiedział: „Opuszczam mojego chłopaka na pięć miesięcy i nie jestem mężem od pięciu lat”.

Reklamy