Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kobieta mieszkająca w ciężarówce krytykuje ewakuację parkingu w Exmouth

Kobieta mieszkająca w furgonetce wypowiedziała się przeciwko decyzji rady hrabstwa East Devon o eksmisji osób mieszkających w przyczepach mieszkalnych z Lorry Park w Exmouth. Tracy Davis mieszka w swoim domku na kółkach od siedmiu miesięcy i uważa, że ​​takie decyzje utrudniają życie w samochodzie, niż powinno.

Tracy powiedziała, że ​​nie mieszka w domu na kółkach z wyboru i szuka nieruchomości do wynajęcia, ale bez większego powodzenia. Po rozstaniu poczuła się zmuszona sprzedać dom i porzucić dawne życie. Potem odkrywa, że ​​jedyną opcją jest przeniesienie się na stałe do furgonetki.

O decyzji o eksmisji ludzi mieszkających w samochodach dostawczych z parkingu dla ciężarówek Exmouth powiedziała: „Myślę, że to było trochę bez serca, jest wiele do powiedzenia i należy zwiększyć świadomość ludzi, którzy będą mieszkać w samochodach dostawczych. To nie jest o Chodzi o ucieczkę od pracy czy coś w tym stylu – to konieczność i to coraz bardziej.

Czytaj więcej: Osoby mieszkające w samochodach dostawczych będą eksmitowane z parkingu w Exmouth

„Codziennie czytam historie takie jak moja na stronach Facebooka, gdzie nie ma innej opcji. Nie jest to nawet świetna opcja, ponieważ w rzeczywistości jest o wiele droższa niż myślisz. To nie tylko benzyna, musisz pomyśleć o konserwacji, utrzymaniu jej w cieple . To naprawdę trudne.”

Opowiedziała jedną z historii na Facebooku, którą przeczytała w grupie społeczności o nazwie FanLife. Powiedziała, że ​​66-letnia kobieta została zmuszona do życia w furgonetce po tym, jak jej właściciel podniósł czynsz zbyt wysoko. „Jest przerażona”, powiedziała Tracy, „za chwilę przesiądzie się do ciężarówki, nie mając innego wyboru. Jako społeczeństwo staramy się podnosić ludzi tak bardzo, jak to możliwe”.

Tracy Davis za kierownicą swojej przyczepy kempingowej(Zdjęcie: Tracy Davis)

Wyjaśniła, dlaczego uważa, że ​​decyzja o usunięciu Van Livers z Lorry Park w Exmouth była złym pomysłem. Powiedziała: „Teraz ludzie nie mają już opcji, aby tam pojechać i pozostać, co oznacza, że ​​będzie więcej ludzi na poboczach dróg, więcej ludzi będzie wdzierać się do kompleksów mieszkalnych.

READ  Firma logistyczna skrytykowała wypłatę premii podczas wzywania pomocy wakacyjnej w Wielkiej Brytanii | System pozwoleń na pracę w Wielkiej Brytanii