Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Klienci B&M gromadzą się, aby kupić energooszczędną bluzę z kapturem za 12 funtów, zgodnie z radą Martina Lewisa

Klienci B&M gromadzą się, aby kupić energooszczędną bluzę z kapturem za 12 funtów, zgodnie z radą Martina Lewisa

Kupujący w Wielkiej Brytanii pędzą do taniego sprzedawcy B&M, po tym, jak odkryli produkt, który może uniemożliwić im włączanie ogrzewania tej zimy.

Ekspert od oszczędzania pieniędzy Martina LewisaJuż zasugerowałem zakup własnego Blog internetowychociaż nie określał konkretnej marki ani modelu.

Zima zbliża się szybko, a zimna pogoda przetacza się przez brytyjskie plaże, a także Ofgem Pułap cen energii Wznosząc się na nowe wyżyny, coraz więcej osób się nimi martwi rachunki za energię A jak sobie z tym poradzą?

Czytaj więcej: Martin Lewis wyjaśnia „zyski” minibudżetu dla osób o dochodach poniżej 50 000 funtów

i Manchester Wieczór Wiadomości Raporty Ten ekspert finansowy, Martin, wcześniej zalecał inwestycję w koce i koce z polaru, aby zapewnić ciepło w domu bez konieczności uruchamiania kosztownych systemów centralnego ogrzewania. Martin wyjaśnił, że chociaż nie promuje żadnego konkretnego produktu, obecnie na rynku jest wiele różnych marek o różnych cenach.

Pewna łowczyni okazji z orlim wzrokiem znalazła w B&M „Snuggle Hoodie”, którą porównała do popularnego Oodie – za ułamek ceny. Za jedyne 12 funtów nie mogła zostawić go na półce, żeby ktoś inny mógł to zrobić.

Bluza jest duża, podszyta polarem i posiada dużą kieszeń z przodu. To w zasadzie duży koc z ramionami.

Podzieliła się tym, co znalazła na Extreme Coupons and Bargaining UK, pisząc: „Kupiłem to na Boże Narodzenie, ale moja córka zauważyła je w bagażniku mojego samochodu, więc moja córka i chłopcy widzieli je wcześnie, ponieważ w nocy zaczęło robić się zimno.

„Ta podszewka ma uroczą, ciepłą podszewkę Sherpa, abyś mógł cieszyć się, że nie będziesz musiał używać naszego oleju opałowego, dopóki nie zrobi się chłodniej. Wypróbowane dziewczyny w wieku 11-13. pasuje do mnie lol Mają również wzór jednorożca lub tęczy, dostępne również w rozmiarach dla dorosłych.

READ  Dostawca Apple, firma TDK, twierdzi, że jest to przełom w dziedzinie akumulatorów półprzewodnikowych

„Nie jestem pewien, jak to ma się do oodies, których córka chce, ale są to świetne ceny, bardzo ciepłe i wygodne!”

Post otrzymał setki komentarzy z wieloma innymi bluzami z kapturem, które mają podobne i tańsze niż oryginalne Oodie. Jeden napisał: „Wczoraj kupiłem od nich moje wnuki, są takie wygodne”, a inny dodał: „Mieliśmy wersję Primark w zeszłym roku i żyliśmy w niej, więc zainwestuj w prawdziwe w tym roku, ponieważ robią dwa za… jeden (nadal 42 funty za sztukę), ale myślę, że było warto, biorąc pod uwagę kryzys paliwa i biorąc pod uwagę, jak bardzo zużyły się w zeszłym roku.

I trzeci, napisany: „Primark też to robi – bardzo ciepło”. Inny dodał: „Oboje moje dzieci je mają. Kochają je! Zdecydowanie je polecam”.

Przeczytaj następujące: