Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kiwi zdobywa miejsce w finale mody na wydarzeniu Melbourne Cup

Kiwi zdobywa miejsce w finale mody na wydarzeniu Melbourne Cup

Zimna, deszczowa pogoda nie ostudziła nastrojów w grupie zawodników Myer Fashions over Field’s New Zealand, a zawodnik Kiwi zdobył miejsce w krajowych finałach.

To obchody 60-lecia słynnej imprezy modowej Victoria Racing Club (VRC), ponieważ tegoroczne zawody były otwarte dla mieszkańców Nowej Zelandii po 2020 i 2021 roku, impreza była ograniczona do przybyłych z Australii.

„Laura Campbell, Anna Campbell i Eleanor Campbell są dumne z tego kraju w swoich ubraniach, a Eleanor zdobyła miejsce w pierwszej trójce w finale krajowym, który odbędzie się w Oaks Day”, powiedziała ambasador Oakland Thoroughbred Racing Karina West.

„Uczestnicy idą przed sędziami, a 40 jest wybieranych, aby przejść do etapu wstępnego. Z kwalifikacji, dziewięciu wybranych do awansu do finału, a trzech do awansu do finału w Oaks Day” – powiedział West 1News. z Melbourne.

W tym roku główne konkursy damskiej i męskiej odzieży wyścigowej zostały przekształcone w najlepsze i najistotniejsze nagrody, a wszystkie wyścigi są zachęcane do wzięcia udziału w jednej z kategorii w oparciu o ich unikalny osobisty styl.

Rzecznik Auckland Racing Club powiedział: „Ta aktualizacja ma ożywić długoletnią konkurencję, jednocześnie zwiększając otwartość i dostęp”.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni publicznie na żywo po południu Kennedy Oaks, czwartek 3 listopada.

READ  „Nie dla breakdance” - Benny trenował New Crusaders w zastępstwie Razora