Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kirby and the Forgotten Land otrzyma nowy zwiastun rozgrywki z trybem współpracy

Nintendo wydało zwiastun gry dla Kirby i zapomniana kraina, przed premierą 25 marca 2022 r. W tym roku przypada 30. rocznica kultowej różowej purchawki i po raz pierwszy pojawi się na scenie 3D.

Jako platformówka 3D, gra wydaje się czerpać wielką inspirację z Super Mario Odyssey, gdzie świat jest żywy, żywy, potworny i pełen interaktywnych i łamliwych elementów. Zwiastun skupia się na jego umiejętności kopiowania, gdzie może wchłonąć wszystkich wrogów przed sobą i przenosić ich moce. Pomogłoby to w rozwiązywaniu zagadek lub podczas sekwencji walki, ponieważ widzimy, jak obraca nieskończoną liczbę kul do kręgli w zniszczalne skrzynie.

Kopiowanie uzbrojonych w miecz wrogów daje mu ostrze i zielony kapelusz, podobny do Linka z Zelda, podczas gdy wrogowie polegający na wietrze pozwalają mu przekształcić się w huragan, aby mógł przecinać wrogów i inne obiekty. Dowiadujemy się również o umiejętnościach Wiertła i Łowcy, w których Kirby może wkopać się w ziemię, aby zaatakować od dołu oraz umiejętności dalekiego zasięgu, która pozwala strzelać z daleka.

Istnieje również wsparcie dla gry w trybie współpracy, pozwalającej graczom kontrolować Bandana Waddle Dee, mieszkańca nadętego miasta z otwartym światem. Nintendo Wskazuje, że system kooperacji jest offline, co oznacza, że ​​gracze będą musieli siedzieć obok siebie (kooperacja na kanapie). Ocalenie większej liczby Waddle Dees (partnera) pomaga rozwijać wioskę, otwierając kawiarnie, łowiska i zabawne mini-gry, w których można zdobywać zabawki do kolekcjonowania.

Zwiastun zawiera również podobnego do drzewa bossa, który wykorzystuje swoje korzenie do ataku, oraz nowe obszary, takie jak pustynia, miasto duchów i pola pokryte śniegiem. Dodatkowo Nintendo obiecało kilka „działań” związanych z Kirbym na ten rok. Więcej szczegółów na ten temat zostanie ujawnionych na oficjalnym Twitterze. Kirby and the Forgotten Land ukaże się wyłącznie na Nintendo Switch.

READ  Krytycy twierdzą, że linia produktów do pielęgnacji skóry YouTubera Valkyrae wprowadza w błąd