Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kirby and the Forgotten Land otrzyma nowy zwiastun rozgrywki z trybem współpracy

Nintendo wydało zwiastun gry dla Kirby i zapomniana kraina, przed premierą 25 marca 2022 r. W tym roku przypada 30. rocznica kultowej różowej purchawki i po raz pierwszy pojawi się na scenie 3D.

Jako platformówka 3D, gra wydaje się czerpać wielką inspirację z Super Mario Odyssey, gdzie świat jest żywy, żywy, potworny i pełen interaktywnych i łamliwych elementów. Zwiastun skupia się na jego umiejętności kopiowania, gdzie może wchłonąć wszystkich wrogów przed sobą i przenosić ich moce. Pomogłoby to w rozwiązywaniu zagadek lub podczas sekwencji walki, ponieważ widzimy, jak obraca nieskończoną liczbę kul do kręgli w zniszczalne skrzynie.

Kopiowanie uzbrojonych w miecz wrogów daje mu ostrze i zielony kapelusz, podobny do Linka z Zelda, podczas gdy wrogowie polegający na wietrze pozwalają mu przekształcić się w huragan, aby mógł przecinać wrogów i inne obiekty. Dowiadujemy się również o umiejętnościach Wiertła i Łowcy, w których Kirby może wkopać się w ziemię, aby zaatakować od dołu oraz umiejętności dalekiego zasięgu, która pozwala strzelać z daleka.

Istnieje również wsparcie dla gry w trybie współpracy, pozwalającej graczom kontrolować Bandana Waddle Dee, mieszkańca nadętego miasta z otwartym światem. Nintendo Wskazuje, że system kooperacji jest offline, co oznacza, że ​​gracze będą musieli siedzieć obok siebie (kooperacja na kanapie). Ocalenie większej liczby Waddle Dees (partnera) pomaga rozwijać wioskę, otwierając kawiarnie, łowiska i zabawne mini-gry, w których można zdobywać zabawki do kolekcjonowania.

Zwiastun zawiera również podobnego do drzewa bossa, który wykorzystuje swoje korzenie do ataku, oraz nowe obszary, takie jak pustynia, miasto duchów i pola pokryte śniegiem. Dodatkowo Nintendo obiecało kilka „działań” związanych z Kirbym na ten rok. Więcej szczegółów na ten temat zostanie ujawnionych na oficjalnym Twitterze. Kirby and the Forgotten Land ukaże się wyłącznie na Nintendo Switch.

READ  Konieczność aktualizacji WooCommerce Suite o automatyczne testy wbudowane przed świąteczną gorączką