Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kirby and the Forgotten Land: data premiery, rozgrywka, promocja, zamówienie w przedsprzedaży i wszystko, co musisz wiedzieć

Kirby and the Forgotten Land to nadchodzący tytuł Nintendo Switch osadzony w postapokaliptycznej (ale wciąż uroczej) krainie, a my mamy wszystkie potrzebne informacje o grze.

Gracze będą mogli przejąć kontrolę nad różową purchawką i swobodnie poruszać się w etapach 3D wśród opuszczonych struktur poprzedniej cywilizacji.

Gracze będą mogli kopiować umiejętności wrogów, takie jak miecz i lód, i wykorzystywać je do atakowania i eksploracji otoczenia świata.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Kirby and the Forgotten Land, w tym data premiery, zwiastun, zamówienie w przedsprzedaży i nie tylko.

Data wydania

Kirby and the Forgotten Land ukaże się za: Wiosna 2022. W tej chwili nie ma dokładnej daty potwierdzonej przez HAL Laboratory czy Nintendo dla platformy 3D.


Bawić się

Jeśli chodzi o rozgrywkę, niedawna ocena tytułu wskazała, co prawdopodobnie zobaczymy, gdy gra zostanie oficjalnie wydana. ten ESRB w Ameryce Północnej Klasyfikuj grę jako:

Jest to przygodowa gra akcji, w której gracze pomagają Kirby’emu uratować porwane stworzenia przed siłami zła.Gracze przemierzają platformy 3D, zbierając monety, rozwiązując zagadki i wykorzystując zdolności Kirby’ego do walki z rysunkowymi wrogami (takimi jak grzyby, lisy i gigantyczne żółwie).

„Gracze używają wybuchowych mieczy, granatów i pistoletów, aby pokonać wrogów; niektóre bronie pozwalają graczom używać celowania krzyżowego / wąsów, aby wyzwolić ogień dalekiego zasięgu. Bitwy z bossami mogą być szalone, z ogniem laserowym, eksplozjami i pociskami latającymi na Kirby, często z bliska”.

Spodziewamy się, że gra będzie miała wiele podobieństw z inną bardzo popularną serią gier na Nintendo Switch, Mario Odyssey.

Przeczytaj więcej: Mario Odyssey 2: data premiery, rozgrywka, przecieki i wszystko, co musisz wiedzieć

Kirby i zapomniana kraina

Zwiastun filmu

Oficjalny zwiastun zapowiadający Kirby and the Forgotten Land został pierwotnie wydany we wrześniu 2021 roku.

Jak wygląda rozgrywka, a także jej zachwycająca estetyka, możecie sprawdzić w poniższym zwiastunie zwiastuna:

READ  Countach powraca jako potężna hybryda V12


przed Sprzedaż

Gra jest już dostępna w przedsprzedaży w wielu punktach sprzedaży. Należy zauważyć, że gra nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, jak wspomniano, z wyjątkiem wiosny 2022 roku.

Niestety gra nie jest obecnie dostępna w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie Nintendo eShop w wersji cyfrowej. Możesz jednak zamówić w przedsprzedaży tytuł od GAME, Smyths i Argos.

Kirby

Wejdź do Giveaway, aby wygrać do 500 GBP z gadżetów GiveMeSport!


Najnowsze wiadomości o grach znajdziesz tutaj na GiveMeSport.


Wiadomości teraz – Wiadomości sportowe