Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kiedy zostaną wydane dwie podzielone aktualizacje?

Właśnie dziś rano na oficjalnej stronie Minecraft Kanał Youtube, opublikowano nowy film zawierający więcej informacji na temat Jaskinie i klify Część pierwsza i część druga, a konkretnie o dekolcie.

Agnes (dyrektor gry Vanilla Minecraft) i Alex (producent Gamestyle) przeprowadzają widzów przez różne pytania i oferują własne odpowiedzi, jednocześnie dając fanom spojrzenie na Przyszłość Minecrafta.

Minecraft 1.17 Caves & Cliffs: Kiedy zostaną wydane dwie oddzielne aktualizacje?

Kiedy zostanie zaktualizowana pierwsza część, a kiedy druga część?

Pierwsza część aktualizacji Caves & Cliffs zostanie wydana na początku przyszłego tygodnia 8 czerwca. Jednak druga część ukaże się pod koniec 2021 roku.

Dlaczego po prostu nie wydasz wszystkiego w aktualizacji Part 2?

Alex wyjaśnia, że ​​udostępnienie ich w osobnych częściach pozwoli im skupić się na określonych podzbiorach funkcji wydawanych w każdej aktualizacji. Następnie wspomina, że ​​najlepiej jest wydać je osobno, aby mogli jak najszybciej otrzymać aktualizacje i otrzymać jak najwięcej informacji zwrotnych.

Jaka jest twoja ulubiona funkcja w pierwszej części?

Agnes wspomina, że ​​jej ulubioną cechą jest miedź. Wyjaśnia, że ​​kiedy gra w Minecrafta, lubi tworzyć historie o swoim własnym świecie Minecrafta, a Brass pomaga robić rzeczy w tych historiach, na przykład dodawać historię do wszystkiego. Używanie miedzi i sposób jej utleniania z czasem może dodać zabawny element historyczny do każdego świata Minecraft.

Alex wspomina, że ​​jego ulubioną cechą jest zgnieciony śnieg, zwłaszcza że jednym z jego prawdziwych hobby jest narciarstwo i piesze wędrówki. Dodanie puchu śnieżnego wprowadza do Minecrafta element alpinizmu i jest bardzo podekscytowany.

Jak będą działać numery wersji części 1 i części 2?

pierwsza część Aktualizacja Jest 1,17, a druga część będzie 1,18. Postanowili, że obie aktualizacje będą miały główne numery wersji, ponieważ każda aktualizacja zawiera wiele różnych rzeczy i każda jest wystarczająco duża, aby można ją było uznać za główną aktualizację samą w sobie.

READ  Microsoft wykorzystuje płyny, aby zwiększyć produktywność w aplikacjach Teams, Outlook i OneNote

Jak będą działać biomy w części 2, czy będą biomy 3D?

W części drugiej pojawią się biomy 3D, a głównym przykładem wspomnianych biomów 3D jest biom Lush Caves. Dzieje się tak, ponieważ w przypadku Lush Caves mogą mieć określony podziemny biom (Lush Caves) z zupełnie innym biomem na górze w Overworld.

Jak działa pokolenie gór w drugiej części?

Pokolenie górskie w końcu będzie funkcjonować jako kolejne rozszerzenie generacji terenu, którą obecnie ma Minecraft. Wyjaśniają, że zazwyczaj są dwa rodzaje gór: górzyste i strome. Dodanie różnych rodzajów gór było przygodą, a Alex twierdzi, że wykorzystał swoje własne doświadczenie wspinaczkowe podczas projektowania rodzajów gór, które mają zostać dodane w aktualizacji.

Z Caves & Cliffs Minecraft wydaje się być coraz mniej prosty, więc czy jest to świadoma decyzja?

Agnes wyjaśnia, że ​​dodawanych jest wiele nowych funkcji i elementów, więc może się wydawać, że Minecraft stał się mniej prosty, ale uważają, że udało im się zachować proste piękno Minecrafta, co jest bardzo ważne.

Jakie są cele generacji świata w drugiej części?

ogolny cel światowe pokolenie Sprawił, że ta generacja terenu pasowała do poprzednich generacji terenu i wydawało się, że nic się nie zmieniło.

Jak będą wyglądały granice wszystkich światów po aktualizacji do części 2 nowej generacji świata?

Gdy użytkownicy zaktualizują swój świat z części 1 do świata z części 2, Mojang upewnił się, że obecny świat graczy połączy się z generacją część druga. Podczas aktualizacji do części drugiej, nowa łatka nie zmieni niczego w częściach, które gracz już odwiedził i na których zbudował, chociaż rzeczy mogą się zmienić w częściach, które gracz widział, ale jeszcze nie odwiedził.

Czy podkopywanie nadal będzie możliwe?

Wydobycie gałęzi będzie możliwe, ponieważ Mojang postawił sobie za cel, aby było to wykonalne od samego początku. Jednak stwierdzili, że starali się, aby nowe strategie działały bez unieważniania starych. .

READ  Gra deskorolkowa OlliOlli World jest jak Pora na przygodę

Czy podział Jaskiń i Klifów wpłynie na przyszłą zawartość?

Na razie głównym celem jest wydanie obu części aktualizacji w dobrej jakości. Mają jednak plany na przyszłość dotyczące Minecrafta, które zostaną ogłoszone w Minecraft Live 2021.

Czy część 1 zostanie wydana na wszystkich platformach jednocześnie?

Pierwsza część zostanie wydana na wszystkich platformach tego samego dnia, więc gracze nie będą się o to martwić.