Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kiedy jest zjazd Harry’ego Pottera?

Fani Harry’ego Pottera z całego świata mogą wreszcie obejrzeć nowy specjalny program zjazdu Powrót do Hogwartu.

Obsada serialu fantasy świętuje 20. rocznicę filmu wyjątkowym występem w Stanach Zjednoczonych w HBO Max.

Do Daniela Radcliffe’a, Ruperta Grinta i Emmy Watson dołączą członkowie obsady, w tym Tom Felton, Ralph Fiennes i Helena Bonham Carter, upamiętniając wspólnie spędzony czas.

Osiem filmów — początek Harry Potter i kamień filozoficzny i kończy się na Harry Potter i Insygnia Śmierci: część druga Trwało to 10 lat od 2001 do 2011 roku.

Radcliffe miał 11 lat, kiedy po raz pierwszy wcielił się w postać osieroconej wiedźmy. W ostatnim filmie miał 22 lata, podczas gdy jego postać miała 17 lat.

Jak mogę oglądać Powrót do Hogwartu?

Amerykańscy widzowie mogą streamować specjalny program już od północy w Nowy Rok (1 stycznia) na HBO Max, serwisie transmisyjnym sieci.

Widzowie z Wielkiej Brytanii mogą teraz oglądać specjalny program wyłącznie w Sky i usłudze przesyłania strumieniowego.

Oferta specjalna pojawi się na platformach Sky i NOW o godzinie 8.05 GMT w sobotę 1 stycznia.

Powrót do Hogwartu Będzie również emitowany w Sky Showcase o 20:00 tego wieczoru (1 stycznia).

W odcinku specjalnym Radcliffe ujawnia wzruszającą notatkę, którą napisał do starszego członka obsady ostatniego dnia zdjęć, podczas gdy Watson opisuje moment, w którym „zakochała się” w Felton.

Zgodnie z opisem Radcliffe „Trying to Be Cool”, aby zachwycić, Gary’ego Oldmana, Ralph Finn Wyjawił, co skłoniło go do przyjęcia roli złego Lorda Voldemorta.

W przeciwieństwie do wczesnych doniesień, kontrowersyjna autorka Harry’ego Pottera J.K. Rowling zrobiła specjalna funkcja. Zaangażowanie Rowling zostało zakwestionowane po sprzeciwie wobec komentarzy, które wygłaszała na temat osób transpłciowych.

Aktorzy omówili również czas, kiedy Emma Watson była… Prawie zrezygnowałem z franczyzy. Program zakończył się hołdem dla zmarłego Alana Rickmana Fani Harry’ego Pottera poruszyli się do łez.

Możesz czytać Niezależny rewizja Powrót do Hogwartu tutaj.