Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Khloe Kardashian realizuje swoje fantazje w „Avatara”, pokazując swoje kształty w spandeksowym kombinezonie.

Khloe Kardashian i jej słynne rodzeństwo czerpią od siebie więcej niż tylko porady biznesowe.

A dobra 36-letnia amerykańska założycielka najwyraźniej wzięła stronę z książki przyrodniej siostry Kylie Jenner, kiedy zadebiutowała w kombinezonie Intergalactic Spandex, bardzo przypominającym garnitur Pierre’a Louisa Ofraya, który Kylie nosiła w zeszłym miesiącu.

Gwiazda rzeczywistości pokazała swoje słynne kształty, kiedy przyznała, że ​​żyła swoimi fantazjami w „ Awatarze ” zaledwie kilka tygodni po sprawdzeniu swojego obrazu ciała po nietkniętym zdjęciu, które pojawiło się w Internecie.

„ Avatar ”: 36-letnia Chloe Kardashian przeżywa swoje fantazje w „ Avatara ”, udając burzę w międzygalaktycznym kombinezonie ze Spandexu inspirowanym jej przyrodnią siostrą Kylie Jenner

Intergalactic: Po ujawnieniu zainteresowania UFO w najnowszym odcinku Keeping Up With The Kardashians, Chloe wysyła wiadomość w swoim ubraniu

Intergalactic: Po ujawnieniu zainteresowania UFO w najnowszym odcinku Keeping Up With The Kardashians, Chloe wysyła wiadomość w swoim ubraniu

Po ujawnieniu swojego zainteresowania UFO w najnowszym odcinku Keeping Up With The Kardashians, Chloe pojawiła się, aby wysłać wiadomość przez swoje ubrania.

Mama jednego z nich zrobiła burzę na kawałku Jamesa Turrella, który okazał się idealnym tłem dla sesji zdjęciowej nie z tego świata.

Niebieski garnitur miał wbudowane rękawiczki i był ozdobiony kaskadowymi okręgami, które zakrywały całą odzież.

Kiedy Kylie zadebiutowała w bardzo podobnym kombinezonie w zeszłym miesiącu, Khloe skomentowała: „ Pożyczam to. Cóż, pa, i wyglądało na to, że spełniła swoje życzenia.

Sesja zdjęciowa: czyjaś mama szturmuje utwór Jamesa Turrella, który okazał się idealnym tłem dla sesji zdjęciowej poza tym światem

Sesja zdjęciowa: czyjaś mama szturmuje utwór Jamesa Turrella, który okazał się idealnym tłem dla sesji zdjęciowej poza tym światem

Niestandardowe: niebieski garnitur ma wbudowane rękawiczki i jest ozdobiony kaskadowymi okręgami, które pokrywają całą odzież

Niestandardowe: niebieski garnitur ma wbudowane rękawiczki i jest ozdobiony kaskadowymi okręgami, które pokrywają całą odzież

Nosiła szpilki i niebieską torbę z piłeczkami „Evil Eye”, aby dopełnić wygląd oświadczenia, a jednocześnie błysnęła tym dużym diamentem na lewym palcu.

Khloe pracowała nad rogami w kręgu zdjęć i obnosiła się z tym słynnym tyłkiem w jednym konkretnym ujęciu.

Później zauważono, że czuje się zrelaksowana ze swoim równie niesamowitym rodzeństwem, gdy spędzali wieczór z dziewczętami – później tworzą swoją bliską więź jako „ siostrzany gang ”.

Przyznała w oświadczeniu związanym z wizerunkiem jej ciała 7 kwietnia, że ​​była zmęczona określaniem jej jako „ grubej siostry ” i była pokazywana dla swojej postaci, po tym, jak jej nietknięte zdjęcie w lampartowym bikini pojawiło się na Internet.

Akcesoria: zestawiłem go z parą przezroczystych obcasów i niebieską torbą na piłkę `` Evil Eye '', aby dopełnić ten wyrazisty wygląd

Akcesoria: zestawiłem go z parą przezroczystych obcasów i niebieską torbą na piłkę „ Evil Eye ”, aby dopełnić ten wyrazisty wygląd

Inspiracja - inspiracja?  Kiedy Kylie zadebiutowała w bardzo podobnym kombinezonie w zeszłym miesiącu, Khloe skomentowała: `` Pożyczam to.  Cóż, pa, i wydawało się, że spełniła swoje pragnienia;  Na zdjęciu 30 marca

Inspiracja – inspiracja? Kiedy Kylie zadebiutowała w bardzo podobnym kombinezonie w zeszłym miesiącu, Khloe skomentowała: „ Pożyczam to. Cóż, pa, i wydawało się, że spełniła swoje pragnienia; Na zdjęciu 30 marca

Walka z ciałem: 7 kwietnia przyznała w oświadczeniu dotyczącym jej wizerunku ciała, że ​​była zmęczona nazywaniem jej `` grubą siostrą '', po tym, jak w Internecie pojawiło się jej zdjęcie w lampartowym bikini.

Walka z ciałem: 7 kwietnia przyznała w oświadczeniu dotyczącym jej wizerunku ciała, że ​​była zmęczona nazywaniem jej „ grubą siostrą ”, po tym, jak w Internecie pojawiło się jej zdjęcie w lampartowym bikini.

Zamiana garderoby: Siostry są znane z kłótni o ubrania, ale ich gwiazdy, które nigdy nie umierają, dają im luksusowe dodatki, w tym elementy wykonane na zamówienie;  Na zdjęciu 30 marca

Zamiana szafy: Siostry są znane z kłótni o ubrania, ale ich gwiazdy, które nigdy nie umierają, dają im luksusowe dodatki, w tym elementy wykonane na zamówienie według ich upodobań; Na zdjęciu 30 marca

Asystent podobno opublikował zdjęcie bez pozwolenia na konto na Instagramie i szybko zrobił obchód, zanim rodzina przepracowała nadgodziny, aby całkowicie je wyczyścić.

Rodzina podjęła nawet kroki prawne, aby całkowicie usunąć go z różnych platform i punktów społecznościowych, a wielu użytkowników Twittera, którzy go udostępnili, uznało, że ich konta zostały zawieszone.

READ  Eurowizja 2024: Kim jest Bambi Thug? Zgłoszenie do konkursu piosenki irlandzkiej zaniemówiło wśród fanów

Klan KarJenner zawsze był oskarżany o nadużywanie Facetune i Photoshopa na ich pozornie wyprodukowanych ciałach, a Khloe otrzymała dodatkowy cios.

W przeszłości po raz kolejny klaskała w twarz krytykom, którzy oszołomili jej nieustannie zmieniającą się twarz i ciało, mimo że projektantka dżinsów spędza długie godziny na siłowni.

Problemy z Photoshopem: klan KarJenner zawsze był oskarżany o nadmierne używanie Facetune i Photoshopa na ich pozornie wyprodukowanych ciałach, a Khloe odniosła dodatkowy sukces

Problemy z Photoshopem: klan KarJenner zawsze był oskarżany o nadmierne używanie Facetune i Photoshopa na ich pozornie wyprodukowanych ciałach, a Khloe odniosła dodatkowy sukces

Oczyszczono: Ona i jej rodzina dołożyli wszelkich starań, aby usunąć niechciany obraz bikini z Internetu w drodze postępowania sądowego.

Oczyszczono: Ona i jej rodzina dołożyli wszelkich starań, aby usunąć niechciany obraz bikini z Internetu w drodze postępowania sądowego.

Po skandalu fotograficznym wzięła sprawy w swoje ręce, kiedy wydała oświadczenie, w którym ujawniła jej długie cierpienie z jej ciałem, wraz z wideo na żywo, aby udowodnić, że jej ciało nie zostało poddane obróbce w Photoshopie.

Ponadto broniła brutalnej metody jego usunięcia, mówiąc, że miała „prawo” nie uczestniczyć, mimo że określiła ją jako „piękną”.

Zdjęcie opublikowane w tym tygodniu było piękne. Ale jako ktoś, kto przez całe życie miał problem z obrazem swojego ciała, kiedy ktoś robi Ci zdjęcie, którego nie lubisz w słabym oświetleniu lub nie robisz tego, jak robisz to po ciężkiej pracy, aby dojść do tego punktu – a następnie podziel się tym ze światem – powinieneś mieć pełne prawo prosić, aby nie być udostępnianym – niezależnie od tego, kim jesteś.

Dodała, że ​​„presja, ciągłe kpiny i osądzanie” bycia „ideałem” to „zbyt wiele do zniesienia”, dodając, że była czymś więcej niż „przedmiotem uważnej analizy”.

W swoim długim oświadczeniu dodała, że ​​lubi „dobry filtr, dobre oświetlenie i montaż tu i ówdzie”, podczas gdy pod koniec dnia powiedziała, że ​​sposób, w jaki chce być fotografowany, był z jej wyboru.

Moje ciało, mój wizerunek, sposób, w jaki wybieram wygląd i tym, czym chcę się podzielić, to mój wybór. Nikt już nie może decydować ani oceniać tego, co jest do przyjęcia.

READ  Kolumbijska piosenkarka Maluma wychodzi z wywiadu po tym, jak została oskarżona o „wybielanie” łamania praw człowieka

Chloe otrzymała wsparcie transmisji strumieniowej po tym, jak podzieliła się swoją prawdą. Mówi się, że czuje się „silna i szczęśliwa” po rozwiązaniu sytuacji zgodnie z Strona szósta.

„To była dla niej wielka ulga, kiedy wreszcie mogła powiedzieć swoją prawdę, czując się silna i szczęśliwa” – powiedział wtajemniczony.