Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Keanu Reeves występuje w serialu „Hulu Devil in the White City” Leonarda DiCaprio

Keanu Reeves występuje w przebojowym serialu Hulu Devil in the White City, wyprodukowanym przez Leonardo DiCaprio i Martina Scorsese.

Dzieło Keanu Reevesa, gwiazdy akcji Matrix Revisions, jest oficjalnie podpisany Aby wziąć udział w swoim pierwszym dużym serialu telewizyjnym „Diabeł w Białym Mieście” po siedmiu miesiącach swojego istnienia „w rozmowach” o projekcie.

57-latek ma zacząć filmować swoją rolę prawdziwego architekta z Chicago Daniela Burnhama w limitowanej serii Hulu z 2024 roku w przyszłym roku.

Burnham zaprojektował wiele słynnych budynków – w tym Flatiron Building na Manhattanie i Union Station w Waszyngtonie; Selfridges w Londynie i Światowe Targi Chicago w 1893 roku.

Pewny! Gwiazda Matrix Resurrections, Keanu Reeves, oficjalnie podpisał kontrakt z pierwszym dużym serialem telewizyjnym Devil in the White City po siedmiu miesiącach „rozmów” o projekcie (na zdjęciu 22 lipca)

Radość?  57-latek ma zacząć filmować swoją rolę prawdziwego architekta z Chicago Daniela Burnhama w limitowanej serii Hulu z 2024 roku w przyszłym roku.

Radość? 57-latek ma zacząć filmować swoją rolę prawdziwego architekta z Chicago Daniela Burnhama w limitowanej serii Hulu z 2024 roku w przyszłym roku.

To na Światowych Targach w Chicago Burnham spotyka seryjnego mordercę H. Holmesa, jak pokazano w książce Erica Larsona z 2004 roku „Diabeł w Białym Mieście”.

Nie ogłoszono jeszcze, kto wcieli się w postać Holmesa, który w tym samym czasie budował niesławny „Zabójczy zamek” z Chicago World’s Fair, znanej również jako World’s Columbian Exposition.

Zdobywca Oscara Leonardo DiCaprio – Światowa Organizacja Zdrowia połączenie Książka jest w 2010 roku – Diabeł w Białym Mieście zostanie wyprodukowany wraz z jego powracającym reżyserem, zdobywcą Oscara Martinem Scorsese.

Materiał źródłowy: To na Światowych Targach w Chicago, gdzie Burnham spotyka seryjnego mordercę H. Holmesa, przedstawionego w książce non-fiction Erica Larsona z 2004 roku „Diabeł w Białym Mieście”

Materiał źródłowy: To na Światowych Targach w Chicago, gdzie Burnham spotyka seryjnego mordercę H. Holmesa, przedstawionego w książce non-fiction Erica Larsona z 2004 roku „Diabeł w Białym Mieście”

Siódma współpraca!  Zdobywca Oscara Leonardo DiCaprio (na zdjęciu po lewej w 2019 r.) – który wybrał książkę w 2010 r. – wyprodukuje Diabła w Białym Mieście wraz ze swoim powracającym reżyserem, zdobywcą Oscara Martinem Scorsese (po prawej)

Siódma współpraca! Zdobywca Oscara Leonardo DiCaprio (na zdjęciu po lewej w 2019 r.) – który wybrał książkę w 2010 r. – wyprodukuje Diabła w Białym Mieście wraz ze swoim powracającym reżyserem, zdobywcą Oscara Martinem Scorsese (po prawej)

na sterze!  Trzykrotnie nominowany do Oscara Todd Field (na zdjęciu w 2006 roku) wyreżyseruje serial z showrunnerem Samem Shawem.

na sterze! Trzykrotnie nominowany do Oscara Todd Field (na zdjęciu w 2006 roku) wyreżyseruje serial z showrunnerem Samem Shawem.

Trzykrotnie nominowany do Oscara Todd Field (Małe dzieci, W sypialni) wyreżyseruje serial, którego reżyserem jest showrunner Sam Shaw (Castle Rock, Manhattan).

Kean obecnie podkłada głos pod superbohatera z Gotham City Bruce’a Wayne’a/Batmana, który adoptuje psa ze schroniska Ace’a (Kevin Hart) w Lidze Superzwierzaków Jareda Sterna w DC.

Animowana komedia akcji Warner Bros. Z udziałem Dwayne’a Johnsona, Kate McKinnon i Johna Krasińskiego zarobiła tylko 49,8 miliona dolarów ze swojego 90 milionów dolarów budżetu od 29 lipca.

Do tej pory zebrał 49,8 miliona dolarów w kasie!  Kean obecnie podkłada głos pod superbohatera Gotham City Bruce'a Wayne'a/Batmana, który adoptuje psa ze schroniska Ace'a (Kevin Hart) w Super Pet League Jareda Sterna.

Do tej pory zebrał 49,8 miliona dolarów w kasie! Kean obecnie podkłada głos pod superbohatera Gotham City Bruce’a Wayne’a/Batmana, który adoptuje psa ze schroniska Ace’a (Kevin Hart) w Super Pet League Jareda Sterna.

Reklamy