Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Katy Perry martwi fanów, wywołuje teorie, gdy jej powieka wydaje się być sparaliżowana podczas imprezy

Katy Perry ma fanów, którzy podwajają się po tym, jak jej powieka zablokowała się podczas ostatniego koncertu w Las Vegas.

38-letnia piosenkarka została sfotografowana podczas występu w swojej rezydencji w Las Vegas i wygląda na to, że podczas występu na scenie doznała „usterki”. Od tego czasu film otrzymał ponad 19 milionów wyświetleń Ponieważ został opublikowany na TikTok w niedzielę.

W wirusowym klipie Perry wpatrywała się w publiczność, próbując podnieść prawą powiekę. Piosenkarka „Roar” – ubrana w sukienkę inspirowaną srebrną puszką – użyła dłoni, by podnieść powiekę na miejsce. Znowu zamknęła oczy, a Berry sięgnęła do skroni, próbując ją ponownie otworzyć. Kiedy jej powieki w końcu wróciły do ​​normy, Berry kontynuowała pokaz.

Film wywołał wiele spekulacji ze strony fanów, gdy lawina komentarzy wyśmiewała, że ​​Perry doznał „usterki” lub awarii mechanicznej. Jednak inni uważają, że ten moment wskazuje na poważniejszy problem zdrowotny.

Jedna osoba skomentowała TikTok: „To usterka”.

Inna osoba powiedziała: „Straciłem połączenie Wi-Fi”.

Trzeci użytkownik zażartował: „Ta mała lalka, którą miałeś, gdy byłeś dzieckiem z ciągle zamykającym się okiem”.

Inny fan przedstawił bardziej prawdopodobne wyjaśnienie, twierdząc, że Berry ma „klej do rzęs przyklejony do jej dolnej powieki”.

Jednak niektórzy ludzie nie mogą nie zauważyć podobieństw między Katy Perry i Justinem Bieberem Cierpi na „całkowity paraliż” prawej strony twarzy z powodu zespołu Ramsaya Hunta.

Zespół Ramsaya Hunta Jest to rzadkie zaburzenie neurologiczne charakteryzujące się wysypką wokół ucha, twarzy lub ust oraz porażeniem nerwu twarzowego. Zespół ten jest wywoływany przez wirus ospy wietrznej i półpaśca, ten sam wirus, który wywołuje ospę wietrzną i półpasiec.

READ  Korona Karola nie jest odpowiednia dla króla i musi zostać zmieniona przed jego koronacją w przyszłym roku

Jak zauważył jeden z użytkowników TikTok: „Teoretycy spiskowi będą mieli dzień w terenie z tym”.

Podczas gdy Katy Perry nie skomentowała jeszcze publicznie tego wirusowego wideo, piosenkarka Fire Work wcześniej wypowiadała się o stanie, na który cierpi, zwanym Wonky Eye. W sezonie 2021 Amerykański idol, Perry pocieszał 16-letniego zawodnika Caleba Kennedy’ego, gdy czuł się niepewnie z powodu swojego leniwego oka, według NEWSWEEK.

„Mam też złe oko” – powiedziała – „i martwiłam się tym”. „Potem grupa moich fanów stworzyła bazę fanów ponad moim okiem przegranego. Mam nawet fanów, którzy nazywają siebie 'The Eye of Katie Wonk’”.

Chociaż nie jest jasne, czy był to ten sam stan, który spowodował zamknięcie jej powiek na scenie, Perry wcześniej otwarty W 2011 roku miała receptę na chorobę oczu. W 2016 roku Berry też odpowiedział do zdjęcia jej twarzy na Twitterze z podpisem: „To mrugające oko tho.”

niezależny Skontaktuj się z Katy Perry, aby uzyskać komentarz.