Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Katie Price wygląda promiennie w niebieskiej koszuli i dopasowanych szortach, gdy rozkoszuje się słońcem podczas rejsu jachtem

Katie Price wyglądała seksownie, ciesząc się rejsem luksusowym jachtem podczas kolejnego wystawnego urlopu z narzeczonym Carlem Woodsem w piątek.

Poprzednia modelka, lat 43, miała na sobie jasnoniebieską bluzkę, którą zawiązała w talii i połączyła ją z dopasowanymi szortami.

Bizneswoman leciała samolotem, aby świętować urodziny przyjaciółki i dodała do swojej stylizacji niebieską górę od bikini.

Oszałamiająca: Katie Price wyglądała seksownie, ciesząc się rejsem luksusowym jachtem podczas kolejnego wystawnego urlopu z narzeczonym Carlem Woodsem w piątek

Pozwalając swoim blond lokom opaść na ramiona, Katie dodała do swojego wyglądu smokey eye.

Gwiazda reality show podzieliła się również swoim zdjęciem na balkonie z plecakiem i parą białych tenisówek.

Obok postu napisała: „Ocean Day. Strój jest z mojego asortymentu @jyylondon.

Katie, która w tym roku brała udział w wielu wycieczkach, zjadła tosty z przyjaciółką, po czym odrzuciła głowę do tyłu i połknęła owoce morza.

Strój: gwiazda reality show udostępniła również swoje zdjęcie na balkonie z plecakiem i parą białych butów treningowych

Strój: gwiazda reality show udostępniła również swoje zdjęcie na balkonie z plecakiem i parą białych butów treningowych

Sunsoaked: Bizneswoman była na pokładzie, aby uczcić urodziny przyjaciela, delektując się owocami morza

Sunsoaked: Bizneswoman była na pokładzie, aby uczcić urodziny przyjaciela, delektując się owocami morza

Nawiązując do swojej historii, Carl, lat 32, udostępnił wideo z nieznanego miejsca, w którym para wygrzewała się na słońcu na łodzi, otoczona przez przyjaciół.

Karl był ubrany w beżowy podkoszulek z czarną czapką bejsbolową i lotnikowymi okularami przeciwsłonecznymi, gdy pozował, by widzieć za sobą oszałamiające błękitne morze.

Święto nadchodzi, gdy podobno Katie została zlekceważona z powodu pojawienia się w nadchodzącym numerze I’m A Celebrity All-Stars.

Według źródła, poprzedni model został uznany za „nieodpowiedni do pokazu rodzinnego” w związku z jej niedawnymi nieporozumieniami z prawem. słońce: „To duża odpowiedzialność.”

Pojawia się po tym, jak Katie – która pojawiła się w programie w 2004 i 2009 roku – wcześniej wyraziła chęć zaangażowania się, ponieważ „Tak, weź mnie!” Na jej opowiadaniach na Instagramie po tym, jak dowiedziała się o nowym programie.

LETNIA ELEGANCJA: Katie włożyła dwuczęściowy strój w żywy turkus, składający się z oversize'owej koszulki i szortów z marszczonej tkaniny

LETNIA ELEGANCJA: Katie włożyła dwuczęściowy strój w żywy turkus, składający się z oversize’owej koszulki i szortów z marszczonej tkaniny

WL!  Katie, która w tym roku brała udział w wielu wycieczkach, wznosiła tosty ze swoją przyjaciółką, po czym odrzuciła głowę do tyłu i połknęła owoce morza

WL! Katie, która w tym roku brała udział w wielu wycieczkach, wznosiła tosty ze swoją przyjaciółką, po czym odrzuciła głowę do tyłu i połknęła owoce morza

Relaks: Karl był ubrany w beżowy podkoszulek z czarną czapką z daszkiem i lotnikowymi okularami przeciwsłonecznymi, gdy pozował, by zobaczyć oszałamiające błękitne morze z tyłu

Relaks: Karl był ubrany w beżowy podkoszulek z czarną czapką z daszkiem i lotnikowymi okularami przeciwsłonecznymi, gdy pozował, by zobaczyć oszałamiające błękitne morze z tyłu

wszystko jest gotowe!  Para pozowała do zdjęcia, popijając szampana ze swoimi kumplami

wszystko jest gotowe! Para pozowała do zdjęcia, popijając szampana ze swoimi kumplami

Publikacja donosi, że chociaż nie ma wątpliwości, że Katie zrobi „świetną telewizję”, jej ostatnie sprawy sądowe i wyroki skazujące oznaczają, że szefowie niechętnie ją popierają, ponieważ serial ma młodszą publiczność.

Źródło powiedziało: „Nie ma wątpliwości, że Katie świetnie radzi sobie w telewizji i od lat jest jedną z wyróżniających się postaci w „Jestem gwiazdą”, ale ponosi dużą odpowiedzialność za to, by serial trafił do All-Stars. wersja.

Biorąc pod uwagę jej toczącą się sprawę sądową, a także jej obecne wyroki skazujące, nie można uznać, że seria popiera ją, wzywając ją do powrotu do lasu.

Wtajemniczony zauważył, że jestem celebrytą, który ma „publiczność zarządu” i podąża za nią wielu „młodych widzów”, a w tym momencie Katie nie jest „odpowiednią zawodniczką” do rodzinnego programu.

Niefortunne: Święto nadchodzi, gdy podobno Katie została zlekceważona z powodu pojawienia się w nadchodzącym numerze I'm A Celebrity All-Stars

Niefortunne: Święto nadchodzi, gdy podobno Katie została zlekceważona z powodu pojawienia się w nadchodzącym numerze I’m A Celebrity All-Stars

Dodali: „Oczywiście może się to zmienić w przyszłości, gdy pojawi się dystans od wszystkich dramatów prawnych, ale tak jak jest obecnie, ITV nie uważa, że ​​byłoby to właściwe – chociaż wiedzą, że zapewni to złote oceny”.

READ  Melanie Sykes wzywa do „zburzenia i przebudowy” systemu edukacji, aby pomóc ludziom z autyzmem | brodzący

Jak powiedział rzecznik ITV w publikacji: „W tym momencie wszystkie sugestie dotyczące castingu są czysto spekulacjami”.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami Katie w celu uzyskania komentarza.

Odrzucone: Mówi się, że była supermodelka była brana pod uwagę

Odrzucona: Mówi się, że poprzednia modelka została uznana za „nienadającą się do pokazu rodzinnego” w związku z jej niedawnymi kłótniami z prawem (na zdjęciu podczas jej występu w 2009 r.)