Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Katie Price planuje pogrzeb swojej chorej matki, Amy

Katie Price (po prawej) planuje pogrzeb swojej matki (po lewej) (Zdjęcie: ITV/REX)

Katie Price Ujawniła, że ​​organizuje pogrzeb swojej matki po zaakceptowaniu, że umrze na chorobę mięśni płuc.

43-letnia była modelka wyjaśniła w swoim nowym pamiętniku Harvey and Me: A Mother’s Love, że rozmawiała z matką Amy o tym, czego chciała na swoim pogrzebie.

Amy ma idiopatyczne zwłóknienie płuc, które z czasem pogarsza stan płuc i Średnia długość życia wynosiła od trzech do pięciu lat Kiedy została zdiagnozowana w 2017 roku.

W książce Katie pisze: „Przechodziły mi przez głowę wszystkie te myśli i wszystkie zmartwienia o przyszłość, więc nie mogę sobie nawet wyobrazić, jak czuła się moja mama. Jest bardzo silną kobietą.

Wiem, że to zaakceptowała i chociaż jestem pewien, że codziennie o tym myśli, nawet o tym nie myśli.

„Jak powiedziałem, zawsze była przeciwieństwem tego, co robię, jeśli chodzi o takie rzeczy”.

Katie jest bardzo blisko ze swoją matką, Amy (zdjęcie: Ken McKay/ITV/Rex/Shutterstock)

Katie ujawniła, że ​​Amy poradziła sobie z chorobą w praktyczny sposób, tak samo jak wtedy, gdy rodzina odkryła niepełnosprawność syna Katie, Harveya, w tym zespół Pradera-Williego, dysplazję wzroku i autyzm.

I kontynuowała: „Jej stosunek do tej choroby był taki sam, jak wtedy, gdy powiedziano nam o stanie Harveya. Zakładam, że jestem w połowie pusta filiżanka tego typu, a ona jest w połowie pełna.

Katie wyjawiła: „Ale pocałowałam ją teraz, bo muszę. Ma śmiertelną chorobę i taka jest prawda.

Wiem, że to brzmi okropnie, ale kiedy poznaliśmy prognozę, rozmawiałem z mamą o jej pogrzebie io tym, czego dla niej chciała.

„Myślę, że o wiele łatwiej jest zorganizować pogrzeb, jeśli wiesz, czego chcą”.

Nowa książka Katie, Harvey and Me, dotyka wszystkich aspektów życia rodzinnego (zdjęcie: David Fisher/REX/Shutterstock)

Katie ujawniła w zeszłym roku, że… Zaproponowała nawet oddanie jednego z jej płuc do matki, próbując przedłużyć jej życie.

Rozmawiając z Simonem Thomasem na temat jego życia, nierównego podcastu, Katie wyjaśniła: „Powiedziano jej od dwóch lat. [ago]Gdy osiągnie trzy lata, zostanie mu od trzech do pięciu lat życia. Jak wiesz, tak się stanie.

Nadal uczęszcza na lekcje spinningu. Pozostało jej około 34 procent pojemności płuc, więc zaczyna włączać tlen, co nie jest dobrą rzeczą, ponieważ w mojej głowie jest to tak szybko, jak tylko włączasz tlen i potrzebujesz go, wiesz, że jest nadchodzący.

Więc czeka na przeszczep płuc. Dałem jej nawet moje płuca Ale to nie jest takie proste. Musisz być wystarczająco chory, żeby to dostać.

„Ponieważ jeśli jesteś zbyt dobry, nie dadzą ci tego, ale przecież musisz być wystarczająco dobry, aby móc to wziąć, wiesz.

„Chociaż moja matka może go mieć teraz, nie oznacza to, że nadal będzie żyła, ponieważ może odmówić w ciągu trzech tygodni i przedłużyć twoje życie tylko o pięć lat”.

Masz historię?

Jeśli masz historię, film lub zdjęcia celebrytów, skontaktuj się z Metro.co.uk Zespół animatorów wysyłając e-mail na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając naszą stronę internetową wyślij rzeczy Strona – Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

jeszcze : Carl Woods rzuca „obraźliwe komentarze” po opowiedzeniu się po stronie Lamborghini podczas pobytu Katie Price w Priory

jeszcze : Peter Andre „wzywa prawników” po zarzutach Katie Price w swojej nowej książce

READ  Wybierz Joel's Houston Happenings z Great Day Houston