Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate Middleton powiedziała swoim przyjaciołom, że nie jest za późno, by znów pociągnąć Meghan Markle i Harry’ego

Mówi się, że Kate Middleton próbuje poprawić napięte relacje między książętami Williamem i Harrym i uważa, że ​​nie jest za późno dla jej zięcia i Meghan Markle.

Księżna Cambridge mówi swoim przyjaciołom, że uważa, że ​​nie jest za późno na „wycofanie się” Meghan Markle A Książę Harry Znowu „ na krótko przed tym, jak w wywiadzie dla Oprah wygłosiła serię szokujących stwierdzeń na temat niej i reszty rodziny królewskiej.

Wtajemniczony powiedział Stella Telegraph, że Kate przyjęła to samo podejście, co królowa, postrzegając Sussexes jako „bardzo ukochanych członków rodziny królewskiej” i ma nadzieję, że powrócą.

Camilla Tominay, ekspertka od królewskiej gazety, napisała: „Wiedziałam niezawodnie, że przed spotkaniem z Oprah powiedziała swoim przyjaciołom, że nie sądzi, by było za późno, by„ ich odciągnąć”.

Ale wkrótce potem para usiadła z Oprah Winfrey i otworzyła się na temat królewskiego życia, twierdząc, że członek rodziny zadał pytania dotyczące odcienia skóry Archiego i opisał Williama jako „uwięzionego”.Harry i Meghan regularnie komentują rodzinę królewską w amerykańskich mediach
(

obrazek:

Impex Rozrywka)
Meghan powiedziała również, że Kate sprawiła, że ​​płakała, nosząc sukienkę druhny.

Według wujka Kate, Gary’ego Goldsmitha, księżna jest „genialnym arbitrem i rozjemcą” i jest Robi co w jej mocy, aby zakończyć spór.

Goldsmith, lat 56, brat matki Kate, Carol, upierał się, że księżna robi wszystko, co w jej mocy, aby naprawić stosunki między jej mężem a bratem.

Powiedział, że 36-letni książę Sussex musi „przejąć kontrolę” i zatrzymać „pętlę pobłażania sobie”, zanim dojdzie do punktu, w którym „nie ma wspólnej płaszczyzny ani związku, który można by odbudować”.Konsultant ds. Rekrutacji z Ibizy powiedział, że wszyscy byli „oszołomiony” wybuchami Harry’ego, w tym oskarżeniami rodziny królewskiej o rasizm i zaniedbanie w serii wywiadów z Oprah Winfrey.

Powiedział Closer: „Jeśli Harry nie będzie w stanie kontrolować i zatrzymać tego cyklu wybaczania, wkrótce nie będzie wspólnej płaszczyzny ani związku, który można by odbudować.

„Ale jeśli ktokolwiek może przynieść pokój rodzinie królewskiej, to Kate może. Kate jest wspaniałym czarodziejem i rozjemcą. Każda kość w jej ciele polega na nawiązywaniu przyjaźni i robieniu wszystkiego, co w jej mocy… stara się mediować”.

READ  Abhijit Sawant woła do indyjskiego idola: „Są bardziej zainteresowani, czy zawodnik może wypolerować buty, czy nie”.