Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate i William spotykają się ze sprzeciwem rodziców ze strony nowej szkoły – „Rodzice są opóźnieni!” | Królewski | Aktualności

We wrześniu Kate Middleton, książę William i ich dzieci przenieśli się z Londynu do Berkshire, aby zamieszkać w pobliżu zamku Windsor, obecnej rezydencji królowej. Dzieci z Cambridge mają rozpocząć nową szkołę za 11 dni i będzie to pierwszy dzień szkoły podstawowej dla czteroletniego księcia Ludwika.

Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis mają w przyszłym miesiącu uczęszczać do Lambroke School.

Dyrektor szkoły Lambroke, Jonathan Perry, powiedział, że szkoła była „zachwycona”, że dołączyły do ​​niej dzieci królewskie i „nie mogą się doczekać powitania rodziny, a także wszystkich naszych nowych uczniów, w naszej społeczności szkolnej”.

Jednak niektórzy rodzice są zaniepokojeni tym, jak nowe środki bezpieczeństwa wpłyną na szkołę i uczniów.

„Wielu rodziców się boi” – powiedział Sunday Mirror jeden z zaniepokojonych rodziców.

Matka powiedziała, że ​​rodzice obawiają się, że zmienią się „nastrój i atmosfera” w szkole oraz że są zaniepokojeni nowymi środkami bezpieczeństwa.

„Wielu z nas martwi się, że takie rzeczy jak nabożeństwo hymnu będą teraz bardziej formalne i nie będą takim miłym, spokojnym związkiem, jak zwykle” – powiedziała.

Matka dodała: „Rodzice malują uzbrojoną policję na drzewach i na podjazdach – nie chcą, aby ich dzieci były tego świadkami.

Nie ma bram elektrycznych, ale może się to zmienić wraz z przybyciem królewskich dzieci. Nie będzie łatwo przyjść i odejść.

„To zdecydowanie nie jest ta sama szkoła i atmosfera, do której zapisaliśmy dzieci, a większość rodziców, z którymi rozmawiałem, czuje się w ten sam sposób”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Książę Harry otwiera się na temat łamiącego serce życzenia dla Archiego i Lilibet

Szkoła Lambroke została opisana jako szkoła ze „Złotym sercem” według Przewodnika Dobrych Szkół.

Szkoła oferuje 25-metrowy basen, 9-dołkowe pole golfowe, boisko do krykieta oraz studia artystyczne i taneczne.

READ  Kenneth Tsang, weteran, zmarł w hotelu Covid, który został poddany kwarantannie w Hongkongu | Hongkong

Szkoła oferuje opcje wyżywienia dla dzieci w wieku powyżej siedmiu lat, a miejscowi uczniowie mogą przebywać w szkole tylko jedną noc w tygodniu, gdzie rodzice mogą zarezerwować noclegi online.

Talk Education zrecenzował szkołę, mówiąc: „Weekendowe noce brzmią jak huk; myślę, że noce Harry’ego Pottera i bicz gorącej czekolady”.

Królewskie źródło podało, że decyzja o zmianie szkoły została podjęta, aby zapewnić dzieciom możliwy „normalny” start.

Źródło podało, że Kate Middleton i książę Willian „chcieli dać George’owi, Charlotte i Louisowi trochę więcej swobody niż w centrum Londynu”.