Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Karisma Kapoor tęskni za Kareeną i Malaiką Arorą, gdy spotyka Amritę i Nataszę Poonawala w Londynie

Karisma Kapoor udostępniła to zdjęcie. (Komplement: leczenie charyzmy)

Karisma Kapoor Kto był zajęty strzelaniem do Abhinaya Deo brązowy W Kalkucie poświęciła trochę czasu na relaks z rodziną i przyjaciółmi w Londynie. Kilka dni temu aktorka pojechała do Londynu i podzieliła się aktualizacją, upuszczając zdjęcie swojej siostry Kareena Kapoor. Teraz aktorka udostępniła kolejne zdjęcie ze swojego londyńskiego pamiętnika, ale tym razem brakuje Kareeny. Na zdjęciu Karisma Kapoor pozuje ze swoimi „dziewczynami” Amritą Arorą i Natashą Poonawalą, w dopasowanych białych strojach, a w podpisie Karisma powiedziała, że ​​tęskni za Kareeną i Malaiką Arorą. Napisała: „Takie popołudnia #moje dziewczyny (symbol serca) tęsknią za Bibo i Mali.

Spójrz tutaj:

Karisma Kapoor „połączyła się” ze swoją siostrą Kareeną Kapoor w Londynie. Sprawdź poniższy post:

Kareena Kapoor od dłuższego czasu spędza wakacje w Londynie ze swoją rodziną – mężem Saif Ali Khan i synami Taimur Wajih. W sobotę udostępniła zdjęcie z „Jeh babą” i tęczą w tle. Udostępniając zdjęcie, napisała: „Czy możemy przytulać się pod tęczą zawsze i na zawsze? Bo nie ma niczego innego, czego pragnę lub nie ma innego miejsca, w którym wolałabym być… Tatusiu”. Dodała hashtag #Lato 2022.”

Spójrz tutaj:

Rodzina Khanów również uczestniczyła w imprezie The Rolling Stones kilka dni temu.

Po powrocie do Karisma Kapoor aktorka była zajęta kręceniem swojego nadchodzącego filmu brązowy. Przed podróżą do Londynu była w Kalkucie i na bieżąco informowała swoją rodzinę na Instagramie, udostępniając zdjęcia i filmy z grup w swoich historiach na Instagramie.

Na froncie pracy, Karisma Kapoor była ostatnio widziana w ALTBalaji’s psychiczny.

READ  Debiut Adama Cole'a i Briana Danielsona w AEW All Out