Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kapitan Blues, Dalton Papale, przegapi ćwierćfinał Pacific Super Rugby przeciwko Highlanders

Dalton Papale odchodzi na emeryturę w sobotnim ćwierćfinale Blues przeciwko Highlanders.

Phil Walter / Getty Images

Dalton Papale odchodzi na emeryturę w sobotnim ćwierćfinale Blues przeciwko Highlanders.

Kapitan Blues, Dalton Papale, nie zagra w sobotnim ćwierćfinale Super Rugby Pacific z Highlanders i może zostać wykluczony do końca play-offów po zachorowaniu.

rzeczy Rozumie, że 24-letni, 12-testowany All Black rozwinął zapalenie wyrostka robaczkowego w ciągu 48 godzin Gra Eden Park w sobotnią nocW ramach rekonwalescencji mógł stawić czoła kilku tygodniom poza boiskiem.

To nie tylko usunęłoby go z reszty bluesowego tiltu w inauguracyjnym tytule Super Rugby Pacific, ale również postawiłoby pod znakiem zapytania wersję z otwartym wyglądem, aby zmierzyć się z Irlandczykami w All Blacks w długo oczekiwanym teście trzech. seria w lipcu.

Jest to godne uwagi, biorąc pod uwagę duże wsparcie, jakie otrzymali Blues, aby zostać wybrani na siódme miejsce w drużynie All Blacks przed obecnym kapitanem Samem Cane’em. Kilku krytyków, w tym były Sky Sport All Blacks Sir John Kirwan, Mils Muliaina i Jeff Wilson, wezwało do Papalii zostanie wybrany przed Cane’a na jego specjalistyczne stanowisko.

Papalii jest modelem Kiwi nr 7 w Super Rugby Pacific, po tym, jak zapewnił the Blues szereg wyjątkowych występów podczas ich 13 wygranej passy, ​​aby zdobyć mniejsze mistrzostwo i dodatkowy kombinezon nr 1.

Co więcej, jego przywództwo było objawieniem dla The Blues w 2022 roku, ponieważ celował w roli kapitana, zarówno na boisku w ogniu bitwy, jak i na morzu, tworząc znacznie lepszą kulturę odpowiedzialności i doskonałości.

Ale droga dla Cane’a może być teraz jasna, aby zająć siódme miejsce w serii przeciwko Irlandii, która pokonała All Blacks w dwóch z trzech ostatnich testów. Podopieczni Iana Fostera zmierzą się z zawodnikami wagi ciężkiej półkuli północnej odpowiednio 2, 9 i 16 czerwca w Auckland, Dunedin i Wellington.

READ  Letni strach Lewandowskiego - Independent.ie

The Blues zdecydowanie woleliby usunąć Highlanders w trzecim ćwierćfinale na Eden Park po zakończeniu sezonu zasadniczego 13-1 w serii 13 wygranych meczów. Papalii w wyjściowym składzie prawdopodobnie zostanie zastąpiony przez rezerwę Adriana Choata.

Niebiescy powiedzieli, że nie mogą ujawnić prywatnych informacji medycznych, gdy poproszono ich o skomentowanie stanu Babalego.