Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kanye West został porzucony przez dom mody Balenciaga po zaręczynach

Kanye West przegrał wielki interes z domem mody Balenciaga.

w piątek WWD Wspomniałeś, że Balenciaga sprowadził niespokojnego rapera, który niedawno w swoim kazaniu wzywał do śmierci Żydów, którzy go skrzywdzili, gdy nazwał prezydenta Bidena „r”.

Tymczasem jego była żona Kim Kardashian, lat 42, nadal jest modelką dla francuskiej marki.

Firma macierzysta Kering powiedziała, że ​​francuski dom mody nie będzie już pracował nad projektami z raperem i projektantem mody, który legalnie zmienił nazwisko na Ye.

„Balenciaga nie ma już żadnych relacji ani planów na przyszłe projekty związane z tym artystą” – powiedział Kering WWD.

It’s Out: Kanye West stracił dużą umowę biznesową z domem mody Balenciaga. widziany w 2020 roku

Na początku tego miesiąca West dał swój pierwszy pokaz-niespodziankę podczas Paris Fashion Week.

45-letnia piosenkarka otworzyła pokaz Balenciaga Wiosna-Lato 23, chodząc po błotnistym podium.

Dimneh, dyrektor kreatywny luksusowej marki modowej, wyjaśnił, że błoto to „metafora poszukiwania prawdy i bycia uziemionym”.

Gruziński projektant mody wyjaśnił: „Indywidualność w modzie sprowadza się do pseudotrendów podyktowanych dzieleniem się w tej chwili historiami niektórych celebrytów… Moda w najlepszym wydaniu nie powinna potrzebować historii, aby ją komuś sprzedać… Niech każdy będzie jednym .

Twórca hitów „Dzień dobry” miał na sobie za dużą kurtkę, skórzane spodnie, czapkę bejsbolową i bluzę z kapturem.

Do widzenia: firma macierzysta Kering powiedziała, że ​​francuski dom mody nie będzie już pracował nad projektami z raperem.  Kering powiedział WWD:

Do widzenia: firma macierzysta Kering powiedziała, że ​​francuski dom mody nie będzie już pracował nad projektami z raperem. „Balenciaga nie ma już żadnych relacji ani planów na przyszłe projekty związane z tym artystą” – powiedział Kering WWD. Oglądane w ABC

Wśród uczestników była była szwagierka Kanye, Kylie Jenner, podczas gdy potomstwo Kanye i była żona Kim Kardashian – North, Chicago, Psalm i Saint West – widziano przybywających na imprezę ze swoim tatą.

Kanye podąża śladami Kim, założycielki 41-letniego SKIMS, na pokazie mody Balenciaga.

Na początku tego roku gwiazda reality show skierowała głowy owinięte warstwami żółto-czarnej wstążki ozdobionej imieniem Balenciaga.

Niemiecki gigant odzieży sportowej, Adidas, powiedział 7 października, że ​​ponownie rozważa współpracę z Westem po tym, jak amerykańska gwiazda rapu publicznie skrytykowała markę. „Po wielokrotnych staraniach o prywatne rozwiązanie sytuacji podjęliśmy decyzję o poddaniu spółki przeglądowi” – ​​podała spółka w oświadczeniu.

Tymczasem Ye miał również kłopoty z Gap.

Moody: 45-letnia piosenkarka otworzyła pokaz Balenciaga Wiosna/Lato 23, chodząc po błotnistej scenie.  Dimna, dyrektor kreatywny luksusowej marki modowej, wyjaśnił, że błoto to „metafora poszukiwania prawdy i pokory na ziemi”.

Moody: 45-letnia piosenkarka otworzyła pokaz Balenciaga Wiosna/Lato 23, chodząc po błotnistej scenie. Dimna, dyrektor kreatywny luksusowej marki modowej, wyjaśnił, że błoto to „metafora poszukiwania prawdy i pokory na ziemi”.

Była dziewczyna: Tymczasem jego była żona Kim Kardashian wciąż jest modelką dla francuskiej marki

Była dziewczyna: Tymczasem jego była żona Kim Kardashian wciąż jest modelką dla francuskiej marki

Oskarżył Gap o „kopiowanie” jego pracy.

Raper twierdził, że sprzedawca podarł pomysły z jego współpracy Yeezy Gap Engineered by Balenciaga z własnymi projektami.

Wziął udział w wymianie wiadomości z nieznaną osobą, w której tekst wysyłał link do wizerunku marynarskiej koszulki z logo Gap na froncie z komunikatem: „To kopiowanie Gap – YGEEB”.

Kanye odpowiedział: Dokładnie.

„Czy chcesz, żebym opublikował tę wiadomość tekstową?”

„Najsilniejsza” gwiazda wykorzystała komentarz pod postem, by wyrazić kolejną skargę na firmę, twierdząc, że bez jego wiedzy wstrzymali zaplanowaną sesję zdjęciową z jego dziećmi.

Napisał: „Ale odwołali sesję zdjęciową z moimi dziećmi w Japonii bez mojej wiedzy. (sic)”

W osobnym poście Kanye twierdził, że został odcięty od spotkań przez Gap.

Udostępnił zdjęcie okularów przeciwsłonecznych Yeezy Gap i napisał: „Gap miał spotkanie o mnie beze mnie?”

Twórca hitu „Bound 2” udostępnił również wideo, w którym zwrócił się do grupy, prawdopodobnie pracowników Gap.

Oświadczył: „To nie jest marketing celebrytów. To nie jest współpraca. To jest misja życiowa.

W późniejszym poście Kanye skrytykował zarówno Gap, jak i jednego z jego współpracowników, Adidasa, za niedotrzymanie obietnicy zbudowania „stałych sklepów” dla swoich projektów.

Dzieląc się swoim planem otwarcia niezależnych sklepów Yeezy na całym świecie, począwszy od Atlanty, napisał: „Kupię ziemię i/lub budynek.

Wtedy otworzymy się w każdym stanie, a potem na arenie międzynarodowej.

Każdy, kto ma ponad 10 lat doświadczenia w handlu detalicznym i jest gotowy, aby zmienić świat, opublikuje swój adres na Instagramie lub lokalizację sklepu w komentarzach, a my Cię znajdziemy.

„Podpisałem kontrakt zarówno z Adidasem, jak i Gapem, ponieważ było to postanowienie umowne dotyczące budowy stałych sklepów, czego żadna firma nie zrobiła, mimo że uratowałem te dwie firmy w tym samym czasie”.

Ma nowe zainteresowanie miłością: gwiazda spotykała się z Julianą Nalo, którą widziano w kampanii kostiumów kąpielowych FAE

Ma nowe zainteresowanie miłością: gwiazda spotykała się z Julianą Nalo, którą widziano w kampanii kostiumów kąpielowych FAE