Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kanye West podobno nie jest już miliarderem, ponieważ firmy przecinają więzi | Kanye West

w ciągu dwóch tygodni, Kanye West Stracił swoją reprezentację talentów, powiązania z głównymi domami mody i inne lukratywne relacje z powodu ostatnich antyczarnych i antysemickich komentarzy.

Jako marka sportowa adidas Zakończenie partnerstwa szacowanego na 250 milionów euro Z Westem we wtorek, który kosztował czarnego amerykańskiego rapera status miliardera, wielu zastanawia się, czy działania modowego i muzycznego potentata zakończyły jego kilkudziesięcioletnią karierę.

Ye, wcześniej znany jako Kanye West, nie jest nowy w kontrowersji.

Przed ostatnią burzą działania i komentarze Yi nieustannie spotykały się z oburzeniem, wielu oskarżało jego partnerów modowych i muzycznych o manipulowanie agresywnym zachowaniem.

Od 2016 roku Ye spotkał się z wieloma donosami. Na początku tego roku Yi został za to skrytykowany ogarnięcie prawicowej politykiw tym noszenie słynnego czerwonego kapelusza „Make America Great Again” i publiczne wspieranie byłego prezydenta Donalda Trumpa. W tym roku ogłosił, że tak zrobi Kup skrajnie prawicową aplikację społecznościową Parler.

Podczas występu na później odwołanej trasie Saint Pablo Tour w 2016 roku, Yi wygłosił przemówienie ku czci Trumpa, jednocześnie krytykując innych członków branży muzycznej, takich jak Beyoncé i Jay-Z.

Yi został później zabrany do szpitala podczas wycieczki W nagłych wypadkach psychiatrycznych. Zdiagnozowano u niego chorobę afektywną dwubiegunową i omówić Jego choroba, chociaż eksperci medyczni i adwokaci ostrzegają, że jego nietolerancja i zmagania psychologiczne to osobne problemy.

Od tego czasu Yi wygłosił wiele anty-czarnych komentarzy. jest raz Ogłoś niewolnictwo „wyborem” Powiedziała, że ​​abolicjonistka Harriet Tubman „nigdy nie uwalniała niewolników”, co doprowadziło do większej reakcji.

Ostatnio rodzina George’a Floyda ogłosił plany pozwania Yi Z powodu komentarzy, które poczynił, że Floyd zmarł z powodu użycia fentanylu, gdy ława przysięgłych stwierdziła, że ​​Floyd został zabity przez funkcjonariuszy policji w Minneapolis, morderstwo uchwycone na wideo z telefonu komórkowego.

Jak wielu z was wołało Jego nękanie byłej żony, Kim Kardashian, a także jej były chłopak, komik Pete Davidson. Ye opublikował kilka zrzutów ekranu na swoim Instagramie i groził Davidsonowi.

W pewnym momencie Ye chwalił się w mediach społecznościowych, że Davidson usunął swoje konto na Instagramie w związku z eskalacją zagrożeń ze strony Ye i jego fanów.

To nie był pierwszy raz, kiedy Ye została oskarżona o zastraszanie byłych partnerów. Była dziewczyna Amber Rose powiedziała, że ​​tak znęcał się nad nią przez 10 lat Po ich dwuletnim związku zakończył się w 2010 roku.

W tym miesiącu Yi otrzymał powszechną krytykę za koszulki, które prezentował na paryskim Tygodniu Mody, które zawierały hasło białej supremacji „White Lives Matter”. Później oddałem te koszule Bezdomni mieszkający w Los Angeles.

Ye użył również swojego konta na Instagramie, aby publicznie obrazić redaktora modowego Black Vogue, który zaprosił grupę Ye, co skłoniło go do Moda na wydanie oświadczenia Potępia uwagi Yi i odwołuje się do nich później Magazyn już z nim nie będzie pracował.

Wkrótce kilka wybuchów i antysemickich komentarzy Yi wydawało się być dla wielu ostatnią kroplą, gdy firmy publicznie zerwały więzi z artystą i nakłaniały innych do zrobienia tego samego. ja także byłem blisko Z jego kont w mediach społecznościowych na Instagramie i Twitterze.

Agencja talentów CAA w poniedziałek upaść na jego zeznaniach. Po wygaśnięciu kontraktu w 2021 roku nie jest już związany z Def Jam, firmą produkcyjną, z którą był związany od dłuższego czasu. New York Times wspomniany.

tygodnie później Yi weszła na pokaz Balenciaga Fashion Week w ParyżuMarka powiedziała, że ​​zerwała z nim więzi.

„Balenciaga nie ma już żadnych relacji ani planów na przyszłe projekty związane z tym artystą” – powiedziała Kering, firma macierzysta Balenciagi. Do codziennego noszenia dla kobiet. Marka usunęła również linki z Ye ze swojej strony internetowej, w tym współpracę między Yeezy Gap a marką, od środka wspomniany.

Ye publicznie podzielił się swoim niezadowoleniem z marką Gap i ogłosił we wrześniu, że to zrobił wypowiedziała umowę o współpracy z firmą. Gap odpowiedział, że podjął kroki w celu zakończenia współpracy z Ye, ogłaszając we wtorek, że firma „podejmuje natychmiastowe kroki w celu usunięcia produktów Yeezy Gap z naszych sklepów” i zamyka witrynę Yeezy Gap.

Dwóch sportowców reprezentowanych przez Ye również zerwało z nim współpracę: napastnik Boston Celtics Jaylen Brown i gwiazda NFL Aaron Donald. Obie są reprezentowane przez Ye’s Donda Sports Agency.

Brown powiedział w niedawnym wywiadzie, że chce pozostać przy Donda Sports, ponieważ „reprezentuje edukację, reprezentuje aktywizm i turbulencje”. W wywiadzie dla Boston GlobeBrown dodał: „Oni reprezentują rodziny niepełne, a wiele osób jest zaangażowanych w coś takiego”.

Jednak we wtorek Brown uderzył w inny ton, wypowiadając się w oświadczeniu: „Ja… zdecydowanie sprzeciwiam się wszelkiemu antysemityzmowi, mowie nienawiści, zniekształceniom i represyjnej retoryce”.

W oświadczeniu Donalda dodano: „Nienawistne słowa i czyny mają konsekwencje i… jako ludzie musimy radzić sobie lepiej”.

Komentarze i działania Yi wpłynęły nie tylko na pozycję społeczną artysty, ale także w widoczny sposób nadszarpnęły jego sytuację materialną.

Od wtorku nie jest już Ye Wyróżnione w Forbes Billionaires Wydłużyła się lista rang tych, którzy zakończyli pracę z potentatem.

READ  Czy lista WWE wiedziała o rzekomej sprawie Vince'a McMahona?