Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kane Williamson odchodzi od mutanta czarnego kapitana przed trzecim testem przeciwko Anglii

Nowozelandczyk Ken Williamson wróci na bok na trzeci test po tym, jak przegapił swoją drugą porażkę testową z Covid-19.

Kirsty Wigglesworth/AFP

Nowozelandczyk Ken Williamson wróci na bok na trzeci test po tym, jak przegapił swoją drugą porażkę testową z Covid-19.

W obliczu dostawy próbnej Ken Williamson staje się całkiem biegły w odrzucaniu go.

Tak było w przypadku, gdy zapytano go o jego rolę jako kapitana dzień przed trzecim meczem Nowej Zelandii z Anglią, który odbyłby się bez pierwszego bramkarza Jamesa Andersona.

„Wizerunek przywództwa w tym aspekcie jest czymś, czym jestem bardzo podekscytowany” – powiedział Williamson przed ostatnim testem w serii, w której gospodarze prowadzą 2:0, począwszy od czwartkowego wieczoru (czasu nowozelandzkiego).

Angielski melonik James Anderson został zdyskwalifikowany z trzeciego testu.

Stu Forster / Getty Images

Angielski melonik James Anderson został zdyskwalifikowany z trzeciego testu.

Kapitan Black Caps, który przegapił swoją drugą porażkę testową na Trent Bridge przez Covid-19, napotkał sugestie, że powinien ustąpić z przywództwa po stronie testowej. Williamson opuścił sześć z ostatnich siedmiu testów w Nowej Zelandii – pierwsze pięć z powodu trwającego problemu z łokciem – i przegrał z kijem w pierwszej przegranej meczu z Lords.

Czytaj więcej:
* Czarne puchary desperacko muszą uratować Pride w trzecim teście przeciwko Anglii
* Brendon McCollum i dlaczego krajowi trenerzy krykieta z Nowej Zelandii muszą przystosować się do gry w piłkę basową?
* Kapitan reprezentacji Anglii Ben Stokes zakwestionował swój trzeci test Black Cup

„Zdecydowanie uwielbiam grać dla mojego kraju i jest wielu liderów w tym zespole, którzy podzielają pasję do robienia kroków naprzód i stania się lepszym zespołem.

„Naszym celem jest ciągła poprawa. Mamy do czynienia z silną angielską drużyną, z którą zawsze trudno jest grać. Próbują wyciągnąć wnioski z niektórych z tych lekcji. Zagraliśmy dwie naprawdę dobre gry i mieli kilka wyjątkowych występów, które popchnął ich do przodu”.

Gospodarzom będzie brakować Andersona, który ma chwiejną kostkę i nie zagra w Headingley, ponieważ Anglia ma już jedno oko w teście z Indiami w przyszłym tygodniu.

Kapitan reprezentacji Anglii, Ben Stokes, zagra w trzecim teście, który rozpocznie się w czwartek wieczorem (czasu nowozelandzkiego), pomimo braku treningu, gdy był chory na początku tego tygodnia.

Rui Vieira/AFP

Kapitan reprezentacji Anglii, Ben Stokes, zagra w trzecim teście, który rozpocznie się w czwartek wieczorem (czasu nowozelandzkiego), pomimo braku treningu, gdy był chory na początku tego tygodnia.

39-latek zdobył 11 bramek przy 18,63 w pierwszych dwóch testach, co pozwoliło mu podnieść swój przebieg testowy do 651. W swoim debiucie zastąpi go szybki bowler Jimmy Overton, podczas gdy kapitan Ben Stokes jest gotowy do gry. Chociaż zachorował na początku tego tygodnia.

Williamson powiedział, że decyzja w sprawie NZ XI zapadnie po ostatecznym spojrzeniu na bramkę i pracy nad równowagą zespołu.

Weteran melonik Neil Wagner jeszcze nie pojawił się w serii, podczas gdy Ajaz Patel grał lewą tarczą w pierwszym teście, ale rzucił tylko dwa razy.

„Obie [Patel and Wagner] powiedział Williamson.

Krykiet w Nowej Zelandii

Założyciel Black Caps, Jamie Nesham, po opuszczeniu Wellington szuka nowego zespołu.

Kapitan Nowej Zelandii wyraził swoją frustrację z powodu pominięcia go w meczu Trent Bridge i przyznał, że oglądał każdą piłkę meczu, ponieważ „nie miał wiele do zrobienia”.

„To był test, w którym obie drużyny wysunęły przednią stopę do przodu, oddały kilka strzałów, szybko zdobyły bramkę i zachowały równowagę, jak w pierwszym teście.

„Nie krzyczę w telewizji. Oglądam i zauważam to, zawsze fajnie jest zobaczyć to z innej perspektywy, mimo że nie było to moje ulubione miejsce. trochę wysiłku, jaki włożył w mecz, to był świetny hit. od johnny [Bairstow]-To jest świerszcz. Musisz pochwalić jakość, którą wniosła Anglia”.

READ  Leicester zmierzy się z Napoli, trudnym remisem z Celtic w Lidze Europejskiej - Sports News, First Post