Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kabura Premium NZXT H1 v2 Small Form Factor 50% taniej w Amazon US

Fajna, małoformatowa obudowa NZXT H1 v2, wraz z zasilaczem SFX 750 W, 140-milimetrową chłodnicą wody AiO oraz wentylatorami i podnośnikiem PCIe 4.0, kosztuje do 200 USD na Amazon. To połowa ceny i najlepsza oferta, jaką kiedykolwiek widzieliśmy w przypadku cieszącego się uznaniem krytyków wydania ITX (z którym zgodził się Will Judd).

Od kilku miesięcy mam system działający w moim NZXT H1 v2 i naprawdę mi się podobał. Ponieważ jest dostarczany z zasilaczem i preinstalacją AiO, jest bardzo łatwy w instalacji – bez denerwujących kabli lub prawdziwego myślenia jako najlepszego miejsca dla wentylatorów lub komponentów. NZXT wykonał za Ciebie całą pracę, z gotowymi kablami i rozsądną konstrukcją, więc wystarczy zainstalować procesor, pamięć masową i pamięć RAM na płycie głównej i wsunąć je na miejsce. Stąd podłączasz riser PCIe 4.0, kable i AiO i w zasadzie gotowe – pozostaje tylko zainstalować kartę graficzną, złożyć wszystko bardzo ostrożnie i wyłączyć przed włączeniem.

Udało mi się nawet go otworzyć i bez większych trudności przełączyć procesor, co może być koszmarem dla SFF – ale tutaj można zostawić prawie wszystko na swoim miejscu. Masz również dużo miejsca na karty graficzne dzięki dwuslotowym procesorom graficznym, które mogą mieć do 58 mm grubości i 324 mm wysokości. Udało mi się zainstalować Asus ROG Strix RTX 3090, więc wszystko poza trzyslotowym RTX 4090 powinno pasować!


Czy widzisz, gdzie znajdują się gniazda płyty głównej, pośrodku po prawej stronie zdjęcia?

Oprócz procesu kompilacji jest tu wiele rzeczy do docenienia, gdy twój system zostanie połączony. Przednie i tylne szklane panele wyglądają dobrze (chociaż wolałbym mieć opcję frontu z siatki dla maksymalnego przepływu powietrza), podczas gdy wentylowane panele po bokach zapewniają rozsądne temperatury. Na panelu przednim jest również mnóstwo wejść/wyjść, chociaż strona płyty głównej skierowana w dół oznacza, że ​​podłączanie i odłączanie urządzeń peryferyjnych jest nieco denerwujące. Przynajmniej masz czysty wygląd, gdy wszystko jest na swoim miejscu!

READ  Apple prezentuje nowe iPhone’y w niesamowitych cenach

Ogólnie rzecz biorąc, jest to znacznie bardziej atrakcyjny i przyjazny dla początkujących komputer SFF w porównaniu z Cooler Master NR200P (Sława z ofertami RPS), ale nie oferują takiej samej elastyczności ani trwałości i kosztują więcej.

Mimo to, za 200 USD, jest to świetna perspektywa dla każdego, kto interesuje się małymi komputerami PC, a wraz z nową falą procesorów, płyt głównych i kart graficznych nadszedł czas, aby rozpocząć skalowanie architektury.