Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Justin Timberlake udostępnia pierwsze zdjęcie małego Fineasza w emocjonalnym poście na Dzień Ojca

Justin Timberlake i żona Jessica Biel Słyną z utrzymywania prywatności życia rodzinnego.

Ale 40-letni piosenkarz po raz pierwszy spojrzał na swojego synka Phineasa w słodkim poście na Dzień Ojca Instagram.

Była gwiazda N’Sync zabrała się do mediów społecznościowych, aby powiedzieć swoim zwolennikom, jak „doskonałe” jest być ojcem.

I rzucił się na swoich dwóch synów, Silasa, sześciu i Fineasza, jednego, kiedy dzielił się rzadkim wglądem w swoje życie z dala od światła reflektorów.

Piosenkarka SexyBack powiedziała: „Bycie tatą jest lepsze niż kiedykolwiek sobie wyobrażałem.

“Dziękuję moim rodzicom i dziadkom za prowadzenie, poświęcanie się dla mnie, aby żyć moimi marzeniami i za nauczenie mnie, że prawdziwe życie dzieje się we wszystkich małych chwilach. Szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich tatusiów !!!”

Justin Timberlake udostępnił w niedzielę rzadkie zdjęcie swojej rodziny na Instagramie

Oprócz słów piosenkarz udostępnił wybór zdjęć, w tym pierwsze ujęcie, które zamieścił na swoim najmłodszym synu, gdy grali w gry wideo.

Na pięknym zdjęciu piosenkarz, który stał się aktorem, z dwoma synami koncentruje się na ekranie.

Piosenkarz ukrył twarze, aby połączyć swoje wysiłki, aby jego życie rodzinne było jak najbardziej prywatne.

Justin był także częścią super uroczego posta od 39-letniej żony Jessiki na jej stronie na Instagramie.

Obok zdjęcia kołyszącego się męża aktorka napisała: „Kochanie, jesteś księżycem, gwiazdami i ciastem z kwaśną śmietaną w moim życiu.

“Kładziemy dach nad naszymi głowami, a potem naprawiamy go, gdy domowa rakieta się nie uda. Ona kładzie jedzenie na stole, aby dziecko mogło rzucić je pod stół.

„Pozwalają nam używać sofy jako trampoliny w domu, mimo że jest jedna na zewnątrz. Uwielbiasz hałas i chaos tego wszystkiego, mimo że pracowałeś całą noc, próbując spać.

„Jesteśmy ci wdzięczni za wszystkie wielkie rzeczy i rzeczy, których nie widzimy. Dziękujemy, że sprawiasz, że jest to tak zabawne. Tak bardzo cię kochamy”.

READ  Gwiazda Shadow & Bones Jesse Mi Lee: „Fani znajdują wszystko” | telewizja

Podpisała post: „I wszystkim innym ojcom, którzy przyjmują nazwiska i budują grupy zabaw, pozdrawiam cię. Szczęśliwego Dnia Ojca”

Jej słowa przychodzą wkrótce potem Otwarte o przybyciu jej nowego syna po raz pierwszy.

Dzień Ojca Justin Timberlake
Justin udostępnił wybór zdjęć na Dzień Ojca

W rzadkim wywiadzie, aktorka 7th Heaven, Dax Shepard, powiedziała podcastowi Armchair Expert na początku tego miesiąca: „Miałam tajne dziecko Covida.

„To nie było tak, że miała to być tajemnica. Po prostu zdarzyło się to kowdom, a potem pojechałem z rodziną do Montany i nigdy nie wyjechałem”.

Masz historię do sprzedania? Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub zadzwoń bezpośrednio pod numer 0207 29 33033.