Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Justin Bieber odwołuje swoje pojawienie się po tym, jak połowa jego twarzy została sparaliżowana przez wirusa | Justin Bieber

Justin Bieber odwołał serię koncertów podczas swojej ostatniej trasy po tym, jak wirus spowodował „całkowity paraliż” po jednej stronie jego twarzy.

Kanadyjska gwiazda popu powiedziała, że ​​zdiagnozowano u niego zespół Ramsaya Hunta po tym, jak wirus uszkodził nerwy w jego uchu. Powiedział, że ma „bardzo poważny” stan w A Film, który zamieścił na swoim Instagramie.

28-latek jest obecnie w trasie Justice League North America i odwołał występy w Toronto, Waszyngtonie i Nowym Jorku.

Powiedział: „Od tego wirusa, który atakuje nerwy w moich uszach w mojej twarzy i paraliżuje moją twarz.

„Widzisz, to oko nie mruga. Nie mogę się uśmiechnąć po tej stronie twarzy. To nozdrze się nie porusza, więc po tej stronie twarzy jest całkowity paraliż.”

Zezwalać na treści na Instagramie?

Ten artykuł zawiera treści dostarczone przez Instagram. Przed przesłaniem czegokolwiek prosimy o Twoją zgodę, ponieważ mogą one wykorzystywać pliki cookie i inne technologie. Aby wyświetlić tę treść, Kliknij „Zezwól i kontynuuj”.

W trzyminutowym filmie próbował się uśmiechnąć, mrugnąć i poruszyć twarzą, ale części jego twarzy nie reagowały. Powiedział, że robił ćwiczenia twarzy, żeby wyzdrowieć.

Najnowszy album Biebera, Justice, wydany w marcu 2021 roku, zdobył w Stanach Zjednoczonych status platyny i zajął drugie miejsce na brytyjskich listach przebojów. Północnoamerykańska część jego światowej trasy ma się zakończyć w lipcu.

„Więc dla tych z was, którzy są sfrustrowani moim odwołaniem następnych koncertów, jestem tylko fizycznie i oczywiście nie mogę tego zrobić” – powiedział. „To bardzo niebezpieczne, jak widać”.

„Chciałbym, żeby tak nie było, ale oczywiście moje ciało mówi mi, że muszę zwolnić.

„Mam nadzieję, że rozumiecie, a ja poświęcę ten czas na odpoczynek, relaks i powrót do 100%, aby móc robić to, do czego się urodziłem. Ale w międzyczasie to nie wszystko.

„Nie wiemy, jak długo to potrwa, ale będzie dobrze, mam nadzieję i ufam Bogu. Ufam, że wszystko jest z jakiegoś powodu. Nie wiem, co to jest teraz, ale w międzyczasie będę reszta.”

READ  Mumia Brendana Frasera jest nie do poznania, gdy przekształca się w rolę o wadze 600 funtów