Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jump Force, Shonen Jump crossover bijatyka jest zamknięta

Bandai Namco wycofuje się siła skoku, crossover bijatyka anime, w której występują postacie z Smocza kulaI NarutoI SztukaI Dziwna przygoda JoJo, a kolejna sieć sklepów cyfrowych 7 lutego 2022 r.

w Ogłoszenie opublikowane w środę, wydawca ostrzegł również, że usługi internetowe firmy siła skoku Zostanie zamknięty w przyszłym roku, a lobby dla wielu graczy i inne funkcje online zakończą się 24 sierpnia 2022 r. Bandai Namco powiedział, że gracze będą mogli korzystać z trybów gry offline po tej dacie.

siła skokuWyłączenie gry ma wpływ na wersje gry na Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows PC i Xbox One.

Pierwotnie wydany przez Bandai Namco siła skoku Luty 2019 na PS4, Windows PC i Xbox One, wersja na Nintendo Switch pojawi się w sierpniu 2020. Opracowany przez Spike Chunsoft, siła skoku Zbieraj polecane postacie w Weekly Shonen Jump do bitew drużynowych. Obsada 40 grywalnych wojowników (plus 14 kolejnych za pośrednictwem DLC) została wybrana z bielenieI Smocza kulaI Pięść Gwiazdy PółnocnejI Hunter X HunterI Dziwna przygoda JoJoI Moja akademia bohaterówI NarutoI SztukaI Yu-Gi-Oh!i nie tylko.

siła skoku Otrzymał mieszane recenzje od fanów i krytyków. Wielokąt . Recenzja Skrytykowaliśmy system walki w grze – nazwaliśmy go „nudnym” – i powiedzieliśmy, że brakuje mu koloru, życia i kreatywności w materiale źródłowym mangi.

READ  Cyberpunk 2077 Patch 1.31 znów staje się mokry