Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Julian Savia zasugerował odważne wybory dla wszystkich czarnych XV

Julian Savia zasugerował odważne wybory dla wszystkich czarnych XV

Były zespół All Black Stephen Donald wierzy, że z „wielu powodów” All Blacks XV powinien wziąć udział weteranów Hurricanes Juliana Saveę i TJ Perenara na ich dwumeczowy North Tour jeszcze w tym roku.

All Blacks XV został wprowadzony jako nowe podejście NZR do głównej reprezentacji narodowej, podążając za podobnymi drużynami z przeszłości, takimi jak Nowej Zelandii A-Team i Emerging Players, i miał trenera Bluesa. Leon MacDonald został wczoraj potwierdzony jako trener przed listopadową trasą.

Pomimo nominacji, MacDonald przyjmie swoich zawodników od głównego trenera All Blacks Iana Fostera, który wraz ze swoimi dwoma zespołami mianuje 15. drużynę All Blacks.

Przemawiając w SENZ, Donald powiedział, że ma nadzieję, że Foster włączy do miksu byłych reprezentantów Nowej Zelandii Savię i Perinarę, chociaż All Blacks XV są uważani za zespół programistów.

Stephen Donald rozmawia z Jeffem Wilsonem.

„wysłać [Savea]…wysłał go z wielu powodów” – powiedział Donald w The Run Home.

„Wyślij go, ponieważ jest mądry, nie może być daleki od rozliczenia”.

Standardowy tył All Blacks jest obecnie dobrze pokryty w dywizji skrzydeł, a Will Jordan, Caleb Clarke, Sevu Reece i Leicester Fainga’anuku są częścią konfiguracji.

Donald powiedział, że nawet jeśli Savea nie jest na obecnym najwyższym poziomie, wciąż ma bezcenne atuty, aby dostarczyć All Blacks XV – i to samo dotyczy pomocnika Perenary.

TJ Perinara.

„Jeśli masz taki zespół, który odsyłasz, wyobraź sobie, że masz jeden z naszych najlepszych zespołów w historii?

„Wyślij też TJ (Perenara)… musisz go wysłać.”

Perinara nie jest już w tym roku faworytem po pobycie w Japonii w zeszłym sezonie, gdzie dwie młode połówki pracują teraz z gwiazdorską bazą Aaronem Smithem w All Blacks.

READ  Późna poczta, finały pierwszego tygodnia, tajniki, kontuzje, Cameron Murray, koguty kontra Rabbitohs