Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Joy to the World: Cliff Richard wydaje nowy świąteczny album | Klif Richard

Jeśli już boisz się dźwięków świątecznej muzyki odtwarzanej w kółko podczas pikników na Main Street, twoja nędza może wkrótce się pogorszyć.

W zamian na muzyczną linię frontu mój 81-letni mistrz Klif Richard Zapowiedział, że wyda swój pierwszy świąteczny album od prawie dwóch dekad.

Zarejestruj się, urodziny We współpracy z Cliffem skompilują „album klasyków”, w tym To najlepszy czas w roku, Radość świata, Jingle Bell Rock i wiele innych.

Nowe utwory to First Christmas, Six Days After Christmas (Szczęśliwego Nowego Roku) i Heart of Christmas. Płyta ukaże się 25 listopada i zawiera 13 piosenek zawierających klasyki bożonarodzeniowe oraz nowe piosenki świąteczne.

Richard powiedział, że zawsze uwielbiał przebywać w studiach nagraniowych, odkąd w 1958 roku w Studio Two, Abbey Road, znanym z używania go przez artystów, w tym The Beatles, Pink Floyd, Oasis i Adele.

„Nagrałem ten album w Criteria Studios w Miami na Florydzie – 4427 mil od Abby Road – i po raz kolejny poczułem się jak we własnym świecie” – powiedział piosenkarz, który pracował z dwoma producentami, Samem Hollanderem i Chrisem. . Walden.

„Poprowadzili mnie przez dobrze znane świąteczne piosenki i pozwolili mi śpiewać je po swojemu. Mieli różne podejście do piosenek, o których wyprodukowanie ich poprosiłem, i nadali temu albumowi dynamikę, o jakiej marzyłem”.

„Ten album jest nie tylko mój, ale należy do nas wszystkich zaangażowanych w jego tworzenie i mam nadzieję, że dodamy coś wyjątkowego do Twojego Bożego Narodzenia.”

Wydawnictwo kontynuuje tradycję wcześniejszych świątecznych piosenek Richarda, w tym Mistletoe And Wine, która była numerem 1 w Boże Narodzenie na liście singli z 1988 roku.

Święto Zbawiciela otrzymało tytuł dwa lata później, w 1990 roku, według oficjalnej firmy wykresów. W 1960 roku, wraz ze swoim zespołem, Shadows, I Love You była piosenką nr 1 na Boże Narodzenie.

READ  Paris Fiori udostępnia film, na którym jej nowo narodzona córka Atena śpi na oddziale intensywnej terapii