Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Joseph Parker i Tyson Fury podobno mają pozytywny wynik testu na Covid-19, walka trójstronna z Deontayem Wilderem przełożona

Były mistrz świata WBO Joseph Parker Poinformowano, że testy pozytywne dla COVID-19 Wraz z mistrzem świata WBC Tysonem Furym.

Niecierpliwie oczekiwana trylogia Fury, z którą walczysz Deontay Wilder Jeszcze w tym miesiącu został przełożony, zgodnie z BBC SportPo pozytywnych testach mistrza wagi ciężkiej i kilku członków jego zespołu, podają raporty.

Innym, który uzyskał wynik pozytywny, jest Andy Lee, nowy trener Parkera, jest również asystentem trenera Fury’ego.

Tyson Fury trenował razem z Josephem Parkerem na obozie szkoleniowym Fury'ego w Las Vegas.

józef parker instagram

Tyson Fury trenował razem z Josephem Parkerem na obozie szkoleniowym Fury’ego w Las Vegas.

Kiwi o dużej masie Niedawno był na obozie ze swoim dobrym przyjacielem Furym w Las Vegas, aby pomóc mu przygotować się do zbliżającego się starcia z Wilderem.

Czytaj więcej:
* Joseph Parker dołącza do obozu treningowego Tysona Fury’ego w trylogii Deontay Wilder
* Heavyweight Mayhem: Sędzia nakazuje Tysonowi Fury potrójną walkę z Deontayem Wilderem
* Deontay Wilder zły za „okaleczenie” Tysona Fury

Pisarz o boksie Dan Raphael twierdzi, że Fury (30-0-1, 21 KO) zaraził się wirusem, przygotowując się do konfrontacji z Wilderem w Las Vegas 25 lipca (NZT), a mecz będzie musiał zostać przełożony na późniejszy termin.

Rafael powiedział również, że wyniki testów Parkera i Lee również były pozytywne.

Zanim Rafael poinformował, że inni członkowie obozu Fury uzyskali wynik pozytywny, Parker to potwierdził confirmed Rzeczy W piątek „utrzymuje go zdrowo i bezpiecznie”.

Parker ma ze sobą rodzinę w Las Vegas i powiedział: Rzeczy Wszystkie były „też dobre”. Później podzielił się filmem, na którym gra w basenie z dwiema córkami.

Opublikował również film, na którym trenował na siłowni w piątek rano (czasu nowozelandzkiego) z podpisem: „Dobra sesja”.

miał jeden gniew COVID-19 Według Rafaela dawka szczepionki, ale jeszcze nie otrzymała drugiej.

Jego amerykański promotor Top Rank nie potwierdził ani pozytywnego testu, ani tego, czy walka zostanie przełożona.

Tyson Fury i Deontay Wilder mieli spotkać się po raz trzeci jeszcze w tym miesiącu, ale ta data jest teraz zagrożona.

Harry He / Getty Images

Tyson Fury i Deontay Wilder mieli spotkać się po raz trzeci jeszcze w tym miesiącu, ale ta data jest teraz zagrożona.

Mike Coppinger ESPN, Oficjalny partner nadawczy Top Rank powiedział, że prawdopodobnie przeniesie się na wrzesień.

Fury ma bronić pasa WBC Wygrał z Wilderem w rewanżu w lutym ubiegłego roku, kiedy Brytyjczyk zdobył dramatyczny postój w siódmej rundzie, aby zdobyć Wildera (42-1-1, 41 KOs) swoją pierwszą porażkę w karierze.

Pozytywny test Fury’ego pogłębia chaos w dziale glamour boksu.

Fury miał zmierzyć się z innym Brytyjczykiem Anthonym Joshuą – który posiada pasy IBF, WBA i Międzynarodowej Federacji Bokserskiej – w Arabii Saudyjskiej 14 sierpnia w historycznej bitwie o wszystkie tytuły wagi ciężkiej.

Ale wkrótce po uzgodnieniu warunków zjednoczenia Saddama, Sędzia z USA nakazuje Fury’emu dotrzymanie kontraktu w trzeciej walce z Wilder.

Wilder poprzysiągł ukarać Fury’ego za próbę usunięcia się ze swoich zobowiązań umownych, aby zamiast tego walczyć z Joshuą. Amerykanin z wielkim przebojem powiedział niedawno na kanale YouTube 78SPORTSTV kto tego chce? “Zszargali go tym [badly] Jego matka nawet nie wie, kim on jest..

“Jestem gotów odzyskać ten tytuł. Byliśmy umownie zobowiązani do walki 78SPORTSTV.

“Dał słowo. Kiedy to wszystko zrobisz – a mamy dowody – musisz się tego trzymać. Musisz poradzić sobie z pracą i nie możesz zamknąć zajęć bez przejścia przez Deontay Wilder.

„Teraz, gdy mamy ETA i lokalizację, do której zamierzamy się udać, trening jest bardziej intensywny. Teraz to coś znaczy. Teraz jest pewne”.

“Nie ma dokąd uciec, nie ma gdzie się ukryć. Musisz przejść przeze mnie. Jestem najtrudniejszym ciosem w historii wagi ciężkiej i nadal będę to robić.”

Fury Wilder Po raz pierwszy walczył w Los Angeles w grudniu 2018 r., kiedy American Giant Brett został obalony dwukrotnie, aby zdobyć kontrowersyjny remis, podczas gdy większość obserwatorów uważała, że ​​Fury zrobił wystarczająco dużo, aby wygrać.

READ  Kinguin powrócił do CS: GO stając się głównym sponsorem nowej polskiej drużyny Anonymo - European Gaming Industry News