Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jonathan Majors zaprzecza napaści na kobietę po aresztowaniu w Nowym Jorku

  • 33-letni gwiazdor Creed III został aresztowany w sobotę rano
  • Domniemana ofiara, kobieta, powiedziała policji, że Major wdał się z nią w kłótnię i zaczął ją „atakować”.
  • Jego przedstawiciele zaprzeczyli, że popełnili jakiekolwiek wykroczenie: „Nie zrobił nic złego. Z niecierpliwością czekamy na oczyszczenie jego imienia i wyjaśnienie tego.”

Jonathan Majors został aresztowany za napaść na kobietę w Nowym Jorku.

33-letni gwiazdor Creed III został aresztowany w sobotę rano za „uduszenie, napaść i molestowanie”. TMZ.

Domniemana ofiara, 30-letnia kobieta, powiedziała, że ​​Majors wdał się z nią w kłótnię i zaczął ją „atakować”. Charakter ich związku jest obecnie nieznany.

Według źródła, które rozmawiało z publikacją, ofiara miała widoczne obrażenia na ciele, w tym „ranę szarpaną za uchem oraz zaczerwienienie i ślady na twarzy”.

Aktor został natychmiast związany i osadzony w więzieniu, ponieważ policja uznała, że ​​było wystarczająco dużo dowodów na prawdopodobną przyczynę.

Najnowsze: Jonathan Majors został aresztowany za napaść na kobietę w Nowym Jorku. Na zdjęciu 12 marca 2023 r

Podobno artysta urodzony w Santa Barbara jest teraz poza aresztem.

Jednak jego przedstawiciel zaprzeczył zarzutom, mówiąc: „Nie zrobił nic złego. Nie możemy się doczekać oczyszczenia jego imienia i wyjaśnienia”.

Po kłótni domniemana ofiara została przewieziona do miejscowego szpitala i jest obecnie w stabilnym stanie.

Policja została wezwana na miejsce zdarzenia około godziny 11:00 w pobliżu dzielnicy Chelsea na Manhattanie.

Tymczasem NYPD wydało oświadczenie meandrowy Napisano w nim: „Wstępne dochodzenie wykazało, że 33-letni mężczyzna był zamieszany w spór domowy z 30-letnią kobietą. Poszkodowana zgłosiła policji, że została pobita. Funkcjonariusze bez żadnych incydentów zatrzymali 33-latka.

Niewiele wiadomo o życiu osobistym Majorsa, poza faktem, że ma dziewięcioletnią córkę Ellę, chociaż wydaje się, że nie jest żonaty z jej matką, zgodnie z wywiadem z 2020 roku Magazyn W.

Wiadomość ta pojawia się tuż po kilku hitach, w których aktor ostatnio zagrał, w tym Creed III, a także Marvel’s Ant-Man and the Wasp: Quantumania.

Zagrał Damiena Andersona w Creed 3 u boku reżysera i współgwiazdy Michaela B. Niedawno zagrał także jako złoczyńca Marvela, Kang the Conquerer, w Ant-Man.

Majors był również obecny na rozdaniu Oscarów na początku tego miesiąca i był jednym z wielu prezenterów.

Wszedł na scenę wraz z Michaelem B. Jordanem, współgwiazdą, aby wręczyć nagrodę za najlepsze zdjęcia.

Zagrał także w Magazine Dreams, który zadebiutował na Sundance w zeszłym miesiącu.

Aktor zagra w nadchodzącym spin-offie Avengers: Dynastia Kang. Premiera kolejnego filmu Marvela zaplanowana jest na 2 marca 2025 roku.

Poważne: 33-letni gwiazdor Creed III został zatrzymany w sobotę rano pod zarzutem „uduszenia, napaści i molestowania”, według TMZ; Na zdjęciu rok 2023
NIEZNANY: Domniemana ofiara, lat 30, powiedziała policji, że Majors wdał się z nią w kłótnię i zaczął ją „atakować”. Charakter ich związku jest nieznany; Na zdjęciu rok 2022
– Nieprawda: Ale jego przedstawiciel zaprzeczył zarzutom, mówiąc: „Nie zrobił nic złego. Nie możemy się doczekać oczyszczenia jego imienia i wyjaśnienia tego”; na zdjęciu 2023
Przebojowy hit: Majors wystąpił w wielu przebojach, w tym w Creed III, gdzie gra Damiena Andersona u boku reżysera i współgwiazdy Michaela B Jordana; na obrazie

Gra złoczyńcy: ostatnio zagrał złoczyńcę Marvela, Kanga Zdobywcę w Ant-Man and the Wasp: Quantumania; Na zdjęciu z Paulem Ruddem w kadrze z Ant-Mana

W zeszłym miesiącu aktor otworzył się na temat swojego życia w wywiadzie dla Panie Porter.

Majors opowiadał o swoim dzieciństwie w Lompoc w Kalifornii io tym, jak dużą część tego czasu spędził w bazie sił powietrznych Vandenberg, ze swoim ojcem, który służy w siłach powietrznych, zanim porzucił rodzinę.

Po przeprowadzce do Teksasu po śmierci ojca rozpoczął studia na University of North Carolina College of the Arts i Yale School of Drama, które ukończył z tytułem magistra sztuk pięknych w 2016 roku.

Swoją pierwszą główną rolę jako Młody Ken Jones dostał w miniserialu When We Rise z 2016 roku, będąc jeszcze w Yale, co zaowocowało rolami w Hostiles z 2017 roku, White Boy Rick z 2018 roku, zanim pojawił się w The Last Black Man in San Francisco w 2019 roku.

READ  Miasto gospodarz Eurowizji 2023: Glasgow lub Liverpool