Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Johnny Depp spotyka gwiazdę prawniczkę Camille Vásquez na swoim koncercie w Pradze

Camille Vasquez była widziana przedstawiająca swojego brytyjskiego chłopaka Edwarda Owena swojemu gwiezdnemu klientowi Johnny’emu Deppowi na jego poniedziałkowym koncercie w Pradze.

Szczęśliwa para śmiała się i żartowała z gwiazdą Piratów z Karaibów za kulisami podczas jego europejskiej trasy z 79-letnim gitarzystą Jeffem Beckiem.

Depp jest widziany, jak promienieje do 37-letniego Vasqueza i 38-letniego Owena, po czym zwabia go w niedźwiedzi uścisk, gdy się uśmiechają i patrzą.

59-latek wyruszył w trasę koncertową, grając kilka koncertów i wydając nową muzykę po swojej głośnej walce prawnej z byłą żoną Amber Heard.

Vasquez znalazła się również w centrum uwagi po tym, jak broniła aktora w jego szeroko nagłośnionej sprawie – z ławą przysięgłych w dużej mierze po jego stronie.

Heard twierdził w artykule opinii dla The Washington Post z 2018 r., że przeżyła przemoc domową i teraz została skazana na zapłatę 10 milionów dolarów odszkodowania i 5 milionów odszkodowań karnych.

Sąd orzekł, że Heard oczernił swoją reputację w artykule, ale ława przysięgłych przyznała Heardowi 2 miliony dolarów w swoim roszczeniu wzajemnym przeciwko Deppowi.

Vasquez była powszechnie chwalona za jej występ podczas procesu i otrzymała awans po sukcesie na sali sądowej.

Widziano, jak Vazquez uśmiecha się i czule dotyka swojego brytyjskiego chłopaka Edwarda Owena po tym, jak został przedstawiony Deppowi za kulisami na jego koncercie. Aktor wciągnął go w uścisk, po czym pomachał do fanów, którzy złapali interakcję przed kamerą

Vasquez i Depp unieśli brwi podczas sześciotygodniowej walki prawnej z byłą żoną Amber Heard o to, jak blisko byli.  Para była widziana przytulając się regularnie i ciesząc się ciężkim dotykiem na sali sądowej

Vasquez i Depp unieśli brwi podczas sześciotygodniowej walki prawnej z byłą żoną Amber Heard o to, jak blisko byli. Para była widziana przytulając się regularnie i ciesząc się ciężkim dotykiem na sali sądowej

Nagranie opublikowane na Instagramie pokazuje, jak aktorka macha do fanów, zanim Vasquez obejmuje swojego chłopaka, rozmawiając z Jessicą Meyers i Samuelem Monizem, którzy również są częścią jego zespołu prawnego.

Owen, odnoszący sukcesy, wykształcony w Cambridge starszy menedżer w WeWork, przytula aktora, podczas gdy Camille uśmiecha się do pary.

Fani szybko skomentowali, mówiąc, że między Deppem i jego prawnikiem, a także resztą obsady istniała „prawdziwa sympatia”.

Wielu fanów wierzy, że Depp i jego adwokat mogą mieć romans po tym, jak byli świadkami małżeńskich interakcji przetargowych podczas sześciotygodniowego procesu.

Vasquez początkowo nie zamknęła plotek, śmiejąc się nieśmiało, gdy zapytano ją o ich związek, ale potem została zauważona, jak opuszcza Ritz-Carlton w Wirginii ze swoim chłopakiem z Londynu.

Podczas procesu klip, na którym Vasquez pociesza Deppa na sali sądowej, zachwycił fanów w mediach społecznościowych.

Prawnik opisał wcześniej „i niedawno ponownie otworzył się na temat sytuacji.

W rozmowie z Univision powiedziała: „Oczywiście, że tak” [hug him]. Jest moim przyjacielem, ale najpierw jest moim klientem i przechodzi przez coś bardzo trudnego.

Bardzo kocham moich klientów i jestem Latynoską, uwielbiam przytulać i dotykać ludzi, a nie całować. Ale właściwie go przytuliłam, bo go potrzebował.

Depp został również oskarżony o krytykowanie swojej byłej żony ostrymi słowami podczas jej występu na scenie z legendarnym brytyjskim gitarzystą Jeffem Beckiem – duet współpracował przy albumie „18”.

Depp był widziany, jak uśmiechał się do Owensa, gdy Vázquez i reszta zespołu prawników obserwowali go, po tym, jak 11 lipca cieszył się koncertem w Pradze.

Depp był widziany, jak uśmiechał się do Owensa, gdy Vázquez i reszta zespołu prawników obserwowali go, po tym, jak 11 lipca cieszył się koncertem w Pradze.

Amber Heard poprosiła o uchylenie orzeczenia w środę i podobno rozważa ponowne rozpatrzenie sprawy.  Depp został również oskarżony o krytykowanie swojej byłej żony nienawistnymi słowami podczas występów na scenie z Beck

Amber Heard poprosiła o uchylenie orzeczenia w środę i podobno rozważa ponowne rozpatrzenie sprawy. Depp został również oskarżony o krytykowanie swojej byłej żony nienawistnymi słowami podczas występów na scenie z Beck

Depp dołączył do Becka na scenie podczas niedawnej serii koncertów w Wielkiej Brytanii, grając piosenki skomponowane przez Dennisa Wilsona, Marvina Gaye’a, Jimiego Hendrixa i Killinga Jocka.

W jednej piosence Depp śpiewa jej tekst: „Myślę, że powiedziałeś wystarczająco dużo dla mamy jednej nocy”.

podczas gdy inny śpiewa: „Siedzisz tam jak swędzący pies przez siedem lat… Gdybym miał dziesięciocentówkę, nie dosięgnąłby twojej ręki”.

Heard złożył wniosek o uchylenie orzeczenia Deppa lub ogłoszenie błędu próbnego po decyzji ławy przysięgłych.

Jej adwokaci powołali się na kilka czynników, w tym sprawę o błędną identyfikację z ławnikiem i to, że werdykt nie był poparty faktami.

Ale sędzia Benny Azcaret w środę oddalił wszystkie zarzuty, nakazując aktorce Aquamana zapłatę pieniędzy.

Heard nadal ma możliwość odwołania się od orzeczenia do Sądu Apelacyjnego Wirginii i wcześniej zapowiedziała, że ​​tak będzie.