Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Johnny Depp kontra Amber Heard: Nie, aktor nie pożyczył kwestii z Utalentowanego pana Ripleya podczas zeznań

Zarzut, że Amber Heard złożyła wniosek o spisekUtalentowany pan Ripley Jej zeznanie w procesie Johnny’ego Deppa o zniesławienie zostało obalone.

dystans Aquaman Aktorka złożyła swój drugi dzień zeznań podczas trwającego procesu w czwartek (5 maja) i została oskarżona o dosłowne wypowiadanie się z chwalonego przez krytyków filmu reżysera Anthony’ego Minghelli.

Popularny serwis społecznościowy twierdził, że początkowe oświadczenie Hearda zapożyczyło fabułę thrillera psychologicznego z 1999 roku, w którym wystąpili Jude Law, Matt Damon, Gwyneth Paltrow i Cate Blanchett.

Wielu użytkowników mediów społecznościowych udostępniło zrzuty ekranu, twierdząc, że porównuje zeznania Hearda z wersami ze scenariusza filmu. Twierdzili, że oświadczenie Hearda było słowo w słowo z dialogiem wypowiedzianym przez bohaterkę Gwyneth Paltrow, Marge Duvall o Dickie (lou) w filmie.

Według tych niezweryfikowanych postów w mediach społecznościowych, Heard powiedział: „Kiedy byłem w pobliżu Johnny’ego, czułem się jak najpiękniejsza osoba na świecie.

„Wiesz, sprawiłeś, że poczułem się widoczny, sprawiłeś, że poczułem się… jak milion dolarów. To było jak sen. To było jak absolutna magia, a potem by zniknęło. I nie byłoby sposobu, aby się z nim połączyć, nie sposób na nawiązanie z nim kontaktu.”

Jednak wkrótce po tym, jak plotki pojawiły się w Internecie, strona została zweryfikowana Snopes.com Natychmiast ujawnij plotki.

W poście internetowym ujawniono, że Heard nie mogła użyć cytatów z filmu (które są prawdziwe), ponieważ w ogóle „nie złożyła oświadczenia otwierającego”.

W rzeczywistości jej prawnik złożył w jej imieniu oświadczenie wstępne, zanim złożyła zeznania.

Twierdzić, że Heard powtórzył te wersy z Utalentowany pan Ripley Został on pokazany w mediach społecznościowych bez dowodów” – czytamy w raporcie z weryfikacji faktów.

„Ci, którzy to potwierdzili, nie opublikowali filmu, na którym Heard wygłasza rzekome oświadczenie, ani nie zamieszczali linków do żadnych artykułów prasowych zawierających ten cytat ani transkrypcji procesu, który potwierdzałby oskarżenie”.

Post wskazywał, że wątpliwe jest, aby posty w mediach społecznościowych zawierające te zarzuty nie opublikowały żadnego materiału wideo, na którym Heard wypowiada te słowa, biorąc pod uwagę, że proces jest transmitowany na żywo.

Możesz śledzić na żywo aktualizacje doświadczenia Depp-Heard tutaj.