Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Johnnie Walker Blue świętował Chiński Nowy Rok

Diageo połączyło siły z projektantką Angel Chen, aby wyprodukować limitowaną edycję butelki Johnnie Walker Blue Label na Chiński Nowy Rok.

Blue Label to mieszanka whisky pochodzących z całej Szkocji, w tym z niektórych uśpionych destylarni

Chen z Szanghaju zaprojektował nową butelkę dla marki Blended Scotch, aby uczcić Rok Królika, który rozpocznie się 22 stycznia 2023 r.

Chen skomentował: „W moich grafikach jest wyzywająca energia, która ożywia żywego ducha króliczka, gdy przeskakuje przez projekt, symbolizując, że musimy iść naprzód i szerzyć dobro w nadchodzącym roku”.

Królik symbolizuje wdzięk, elegancję, piękno, a także długowieczność w tradycyjnej kulturze azjatyckiej.

Wykorzystując hasło i kampanię marki „Keep Walking”, Chen przedstawił króliczki kołyszące się między górskimi szczytami.

Chen powiedziała również, że inspiracji do swoich projektów szukała u ekspertki od blendera, Emmy Walker.

Dodała: „Moje prace są często inspirowane różnymi pokoleniami, gdzie różne rasy i kultury spotykają się, aby stworzyć coś świeżego i nowego. Te ideały odzwierciedlają kunszt Johnniego Walkera, biorąc różne whisky z różnych destylarni, o różnym wieku dojrzałości i łącząc je doskonale, aby stworzyć arcydzieło – i to jest coś, z czym mogę się utożsamić”.

Johnnie Walker Blue Label jest wytwarzany w małych partiach i składa się z whisky z całej Szkocji, w tym z niektórych uśpionych gorzelni „duchów”.

Julie Bramham, Global Brand Director, dodała: „Energia i warstwy kolorów, które Angel wnosi do swoich projektów, są wizualną interpretacją niesamowitego doświadczenia w blendowaniu, które Emma Walker i jej zespół wykorzystują do stworzenia idealnie zrównoważonych warstw smaku w Johnnie Walker Blue Label. .

Mamy nadzieję, że pozytywność symbolizowana przez królika zainspiruje obdarowanych tym prezentem do powitania Nowego Roku z takim samym optymizmem, jaki ucieleśnia projekty Angel. Wspaniale jest widzieć, jak tak utalentowana projektantka wykorzystuje swoje umiejętności ze świata mody, aby stworzyć coś tak ekscytującego dla tej wyjątkowej szkockiej”.

Na początku tego roku marka Współpracował z artystą Shan Jiangiem Wypuścić limitowaną edycję butelki Blue Label na Chiński Nowy Rok.

READ  Call of Duty: Warzone obiecuje uzupełnienia i ulepszenia Caldery w sezonie 4

We wrześniu piąte wydawnictwo nakładem Johnnie Walker Blue Label Seria szkockiej whisky Ghost and Rare z limitowanej edycji Został uruchomiony.

Diageo Global Travel Retail niedawno wprowadziło Studio upominków typu Deluxe Marka na lotnisku Singapur-Changi w okresie świątecznym.