Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

John Mulaney ogłasza 10 nowych koncertów na swoją trasę koncertową

Amerykański komik John Mulaney niedawno dodał 10 nowych koncertów do swojej trwającej trasy koncertowej, którą rozpoczął w maju w City Winery Factory na Manhattanie. Od 14 sierpnia jedzie teraz do bostońskiego Wilbur Theatre na tydzień. Według Variety, były scenarzysta SNL, najbardziej znany z nagrodzonego Emmy w 2018 roku filmu „Kid Gorgeous”, zadebiutuje w serialu nowym materiałem zatytułowanym „John Mulaney: Od zera”, co oznacza jego pierwszy długoterminowy powrót na scenę Sąsiedztwo po miesięcznej przerwie. Wszystkie 10 bostońskich koncertów wyprzedało się w ciągu 30 minut.

38-letni komik zrobił sobie przerwę od stania po przyjęciu w grudniu do ośrodka odwykowego w Pensylwanii. W swoim nowym materiale rzekomo szczerze mówi na scenie o swoich doświadczeniach z nadużywaniem substancji i problemami ze zdrowiem psychicznym. W recenzji programu stwierdzono: „Szczera, luźna, czasami trudna do oglądania, czasami tak zabawna, że ​​publiczność szalała ze śmiechu, to była sesja pisania. Robił zupełnie nowy materiał i nie próbował pracował nad dowolnymi dowcipami, które budował na wystawach. To było surowe, zarówno w szczerości, jak i całkowitym braku blasku, który zwykle kojarzymy z pracą Mullaneya.

Obecna trasa to czwarta godzinna oferta specjalna Mulani. Po pozostaniu głównie za kulisami jako scenarzysta w SNL, zdobył sławę dzięki swojemu pierwszemu specjalnemu Netflixowi zatytułowanemu New in Town, następnie Comeback Kid i wreszcie piosence Kid Gorgeous w Radio City. Jest również znany ze swojego Broadwayu The Oh, Hello Show ze swoim starym przyjacielem Nickiem Krollem, z którym współpracował również przy serialu animowanym Big Mouth. Jego najnowsza komedia muzyczna, John Mulaney and the Sack Lunch Bunch, została wydana na Netflix w 2019 roku. (ANI)

(Ta historia nie została edytowana przez pracowników Devdiscourse i jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)